Witaj na stronie startowej
Znów można zajrzeć do teatru PDF Drukuj Email

23 września 2020 roku uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych z drugich klas wybrali się do Teatru im. Juliusza Osterwy na spektakl pt. "Tango Piazzolla – marzenie " w Miejskiej Kampanii Profilaktycznej 2020. Ze względu na sytuację epidemiologiczną również w teatrze obowiązują zmienione zasady funkcjonowania. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas każdego spektaklu na widowni siedzieli uczniowie tylko jednej szkoły. Widzowie zajęli miejsca wyznaczone, przed wejściem dezynfekowano dłonie.

„Tango Piazzolla – marzenie” to pierwsza na świecie sztuka teatralna napisana specjalnie do muzyki wielkiego argentyńskiego kompozytora, geniusza tanga Astora Piazzolli. Połączył on tradycyjne kompozycje tanga argentyńskiego z jazzem i muzyką klasyczną po to, by najtrafniej oddać ducha tego tańca – zmysłowość i namiętność, a zarazem ulotność szczęścia i smutek przemijających uczuć. Taki jest też klimat sztuki autorstwa Anny Burzyńskiej. Na gorzowskiej scenie uczniowie zobaczyli 11 aktorów, którzy na oczach widzów wytańczyli sen o marzeniach,  o miłosnych tragediach głównych postaci i o złudnych chwilach bliskości, które trwają tylko tyle, ile jeden taniec. Aktorom na scenie towarzyszył zespół muzyczny.

Cieszymy się, że po półrocznej przerwie kurtyna naszego teatru znów poszła w górę.


 
Kiermasz PDF Drukuj Email

Od 3 do 7 września 2020 r. podczas długiej przerwy w holu Zespołu Szkół Elektrycznych odbędzie się doroczny KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW. Zainteresowani uczniowie mogą sprzedać książki z poprzedniego roku szkolnego swoim młodszym kolegom i koleżankom. Kiermasz jest świetną okazją do zakupu potrzebnych podręczników. Biblioteka szkolna udostępnia w tym dniu stoliki oraz tablicę ogłoszeń, na której można zamieścić informacje dotyczące kupna bądź sprzedaży podręczników szkolnych.


Kiermasz będzie trwał trzy dni według następującego planu:

3 wrzesień (czwartek) – sprzedaż podręczników do klasy I

4 wrzesień (piątek) – sprzedaż podręczników do klasy II

7 wrzesień (poniedziałek) – sprzedaż podręczników do klasy III i IV


Nauczyciele bibliotekarze:

Dominika Kuligowska

Karolina Kozłowska

 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 PDF Drukuj Email

Rok szkolny 2020/2021 uważa się za rozpoczęty. 1 września 2020 roku próg Zespołu Szkół Elektrycznych przekroczyło 287 uczniów klas pierwszych. Uroczystość odbyła się w dwóch turach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego zachowano odpowiednie odstępy między uczniami oraz zalecono zastosowanie środków ochrony osobistej.

Dyrektor Stanisław Jodko serdecznie powitał wypoczętych po wakacjach młodych adeptów i nowych nauczycieli, którym przedstawił kadrę kierowniczą szkoły. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Inaugurację poprowadziła pani Ewa Pańczyk. Nowi uczniowie z boiska udali się również do klas, aby się lepiej poznać, a następnie wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę po obiektach dydaktycznych Zespołu Szkół Elektrycznych.

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Elektrycznych naukę podjęło 1106 uczniów (w tym 38 dziewcząt), a pracę dydaktyczną rozpoczęło 102 nauczycieli.. W szkole utworzono 41 oddziałów klasowych, w tym 10 klas pierwszych (9 klas technikum oraz 1 klasa szkoły branżowej).

Wszystkim rozpoczynającym nową przygodę z edukacją: uczniom, nauczycielom, dyrekcji oraz pracownikom szkoły życzymy szczęśliwego nowego roku szkolnego, pełnego sukcesów i niegasnącej inspiracji do rozwoju.

 

Dominika Kuligowska


-=GALERIA ZDJĘĆ=-
 
Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół Elektrycznych w czasie epidemii PDF Drukuj Email


Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół Elektrycznych
w czasie epidemii

podstawa: Wytyczne GIS, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej, Rozporządzenie MENiS z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2002r. poz. 1166, z późn. Zm.)

Zaleca się przebywanie na terenie szkoły w maseczkach ochronnych, lub przyłbicach, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, zwłaszcza w czasie przerw lekcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ciągów komunikacyjnych   ( schody, korytarze i inne skupiska i zagęszczenia osób)


Pełna treść procedur: pobierz

 
Kierunki kształcenia 2020-2021 PDF Drukuj Email


TECHNIKUM


Technik Elektryk

Technik Elektronik

Technik Mechatronik

Technik Energetyk

Technik Informatyk

Technik Teleinformatyk

Technik OZE

Technik Automatyk

Technik Programista


BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia


Elektryk

Elektronik

Mechatronik

Elektromechanik

Automatyk

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 162
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.