Witaj na stronie startowej
Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych z dnia 15 stycznia 2021 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 stycznia 2021 11:05


Od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r. wszystkie zajęcia dla uczniów ZSE odbywać się będą tylko zdalnie (możliwe są konsultacje indywidualne, po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem).

Zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego odbywać się będą stacjonarnie z podziałem na grupy z zachowaniem dystansu społecznego.

Przypominam, że semestr kończy się 5 lutego, a oceny końcowe należy wystawić na dzień 3 lutego 2021 r.


 
Życzenia Noworoczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Wesołych Świąt !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Porzuć nałogi wrzuć na zdrowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zespół Szkół Elektrycznych uzyskał dofinansowanie w ramach walki z nałogami wśród młodzieży szkolnej. Miasto Gorzów przeznaczyło 15 420 zł na zupełnie nowy sprzęt i realizację celu. W związku z powrotem uczniów z dniem 30 listopada 2020 roku na zajęcia praktyczne przy ul. Grobla, nadażyła się okazja by młodzież ZSE z uwagi na bezpośrednią bliskość obiektów sportowych i sal praktycznych wzięła udział w miastowym projekcie. Uczniowie rywalizowali w trzech dyscyplinach siłowych.

Były to: przysiad ze sztangą, „martwy ciąg” oraz wyciskanie sztangi na ławce płaskiej. Bezpośrednią asystę sprawował nauczyciel W-F z 15 letnim doświadczeniem w dźwiganiu ciężarów.

Dla uczniów zostały zorganizowane wykłady mające na celu zwiększenie ich świadomości względem nałogów, korzyści płynących z uprawiania aktywności fizycznej, a także przeprowadzenie wykładu metodycznego w zakresie sportów siłowych.

Uczestnicy happeningu przerzucili łącznie 7365 kilogramów!!!


 
Komputerowy prezent na Mikołaja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zespół Szkół Elektrycznych, 7 grudnia br. wzbogacił się o 97 stacjonarnych komputerów, które zostały przekazane osobiście przez Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego, Wiceprezydent Małgorzatę Domagałę oraz Dyrektora Wydziału Edukacji Renatę Pliżgę  i pracowników wydziału.O komputery zabiegały władze miasta w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Sprzęt komputerowy został sfinansowany przy wsparciu środków unijnych w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”.   - Pozyskane komputery zostaną przeznaczone do nauki zdalnej, a po powrocie uczniów do nauczania stacjonarnego będą służyły do realizacji zajęć z przedmiotów informatycznych i programistycznych – tłumaczy Stanisław Jodko, Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych. Przekazanie sprzętu było także okazją do spotkania oraz rozmowy władz miasta z dyrektorem i kadrą kierowniczą ZSE na temat przebiegu nauki zdalnej, pojawiających się  problemów, a także wdrażanych rozwiązań m.in. w zakresie uruchomienia stacjonarnych zajęć praktycznych w pracowniach i laboratoriach szkoły.   Rozmawiano także o wsparciu pedagogiczno-psychologicznym uczniów, którzy tego potrzebują. Na zakończenie prezydent Jacek Wójcicki wraz z pozostałymi gośćmi miał możliwość obserwowania zajęć zdalnych prowadzonych przez nauczycieli w ZSE.

Krystyna Leśko

Anna Zaleska

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 164
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.