progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
XVI Konkurs o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

10 stycznia 2023 r. zostały ogłoszone wyniki XVI edycji Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów szkół prowadzących kształenie zawodowe TECHNIK – ABSOLWENT 2022 ROKU pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Z ogromną radością i dumą informujemy, że podwójnym laureatem został nasz absolwent Kacper Snopek.

Kacper uzyskał tytuł TECHNIKA ABSOLWENTA, zdobywając I miejsce w kraju na specjalności Technik Automatyk oraz tytuł SUPER TECHNIKA ABSOLWENTA, zdobywając I miejsce w kraju wśród wszystkich techników absolwentów.

Opiekunem naukowym Kacpra przez cały cykl kształcenia był mgr inż. Ryszard Miąsko

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 3 lutego 2023 na Politechnice Warszawskiej w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy Kacprowi dalszych sukcesów!


 
Perspektywy - ranking 2023 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W ogłoszonym 12 stycznia br. Rankingu Liceów i Techników miesięcznika "Perspektywy" Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim po raz kolejny otrzymał tytuł Szkoły ze Srebrną Tarczą.

Zajmujemy obecnie, wśród techników, 3 miejsce w mieście i 6 w województwie, oferując szeroki wybór zawodów. W klasyfikacji ogólnopolskiej zajmujemy 180 miejsce, odnotowując awans o 37 miejsc względem ubiegłorocznego rankingu.

W kryteriach wyników maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, ponownie wśród techników, jesteśmy najlepsi w mieście.

Gratulujemy Wszystkim nauczycielom i maturzystom osiągniętej pozycji rankingowej. Pomimo wielu trudności i wyzwań, jakie postawił przed Wami trudny czas pandemii, zdaliście egzamin z wiedzy i umiejętności!

 
Życzenia Noworoczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Życzenia Świąteczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Pomoc dla Wiktora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 5-9 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyła się akcja pomocy dla chorego na nowotwór ucznia klasy 3 TC Wiktora Matuszak. Wychowawca klasy pan Karol Dębski wraz z uczniami i ich rodzicami zorganizowali sprzedaż ciasta na przerwach między lekcjami. Zebrano bardzo dużą sumę jakiej nikt się nie spodziewał a mianowicie 5702 zł i 50 gr.

Wielkie podziękowania dla całego grona pedagogicznego , administracji oraz wszystkich uczniów naszego ,,Elektryka" za hojność w kupowaniu naszych słodkości. Ta akcja pokazała że w naszej szkole są ludzie dobrej woli na których można liczyć.

Serdecznie dziękujemy !!!


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 192
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.