Witaj na stronie startowej
Młodzieżowa Rada Miasta Gorzowa Wielkopolskiego PDF Drukuj Email
Szkolna Komisja Wyborcza informuje, iż do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zostali wybrani  Michalina Nowak oraz Adrian Goral.

Ogromne gratulacje!  Wierzymy, że w/w uczniowie będą godnie reprezentować swoich rówieśników przed władzami miasta. Jesteśmy dumni, że chcą wziąć odpowiedzialność za swoje środowisko lokalne. Życzymy wielu sukcesów w podejmowaniu działań oraz  wytrwałości w ich realizacji. 
Euroelektra PDF Drukuj Email
Wpisany przez biblioteka   
wtorek, 12 listopada 2019 10:58

7 listopada 2019 r. odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów w trzech grupach tematycznych (Elektrotechnika, Elektryka oraz Teleinformatyka). Uczniowie rozwiązywali zamknięte zadania testowe, a swój wybór musieli uzasadnić. Osoby, które zakwalifikują się do II etapu olimpiady stawią czoła 7 stycznia 2020 r. w Szczecinie. Na wyniki czekamy do 18 grudnia.


Poprawiony: wtorek, 12 listopada 2019 11:12
 
Szkoła do Hymnu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 08 listopada 2019 11:02

„Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród

Nie damy pogrześć mowy,

Polski my naród, polski lud,

Królewski szczep piastowy…”


Zespół Szkół Elektrycznych w piątek 8 listopada uczcił godnie Narodowe Święto Niepodległości, wyrażając swój patriotyzm i pamięć o bohaterach, którzy walczyli i oddawali życie w imię wolności i suwerenności Polski.


1027 uczniów czyli 39 oddziałów (klas), 92 nauczycieli oraz pracowników administracji wspólnie o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewało cztery zwrotki hymnu narodowego.


Wraz z uczniami hymn śpiewali m.in. wojewoda Władysław Dajczak, kurator oświaty Ewa Rawa i proboszcz parafii katedralnej ks. Zbigniew Kobus.


Takie chwile zapamiętamy na długo, bo to nie „tylko” odśpiewanie hymnu, a oznaka jedności naszego narodu. Dzisiaj nie musimy walczyć o wolność w dramatyczny sposób, ale musimy ją szanować, poprzez pracę i naukę. Dlatego Zespół Szkół Elektrycznych z przyjemnością oraz z ogromnym zaangażowaniem bierze udział w takowych przedsięwzięciach.


11 listopada – pamiętamy!Link do filmiku

Artykuł - Gazeta Lubuska

 
Breakdance - prawdziwy zawrót głowy PDF Drukuj Email

Breakdance to znany na całym świecie żywiołowy taniec z elementami akrobatycznymi. Nazywany jest  inaczej break, breaking, bboying, breakdancing. Breakdance to jeden z elementów kultury hip-hopowej, a jego historia sięga drugiej połowy XX wieku.   Figury w/w tańca przyprawiają o zachwyt i prawdziwy zawrót głowy! Niekiedy można traktować to dosłownie, ponieważ  nauka breakdance to nie tylko akrobatyczne ewolucje w powietrzu, ale także figury wykonywane na głowie. O zawrót głowy zostali przyprawieni uczniowie naszej szkoły. W ramach lekcji wychowania fizycznego, 5 listopada  oraz 7 listopada odbyły się pokazy i instruktaż tańca. Prowadzący ze szkoły tańca „Parkieciarnia” zachęcali uczniów do aktywnego udziału w zajęciach.  W pokazach wzięło udział łącznie około 200 uczniów. Młodzież przyjęła prowadzących z dużym entuzjazmem i chętnie uczestniczyli w zajęciach, co widać na załączonych fotografiach.


 
Młodzieżowa Rada Miasta Gorzowa Wielkopolskiego PDF Drukuj EmailZgodnie z obietnicą podajemy listę kandydatów Zespołu Szkół Elektrycznych do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Oto ona:


  1. Adrian Maksymilian Goral,
  2. Michalina Nowak,
  3. Dominik Robert Pietrzakowski.


14 listopada każdy uczeń będzie miał możliwość udzielenia jednego głosu, na wybranego kandydata.  W tym dniu w naszej  bibliotece od godziny 9:00 do 15:00 będzie znajdowała się urna, do której każdy uczeń będzie mógł wrzucić kartę do głosowania. Szkolna Komisja Wyborcza zliczy wyniki i poda je do publicznej wiadomości na terenie szkoły 15 listopada. Natomiast 18 listopada zostanie ona przekazana do Przewodniczącego Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 154
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.