progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
PRZEDSMAK ŚWIĄT W ELEKTRYKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W piątek 9 grudnia uczniowie klas 2Tb i 2Tk pojechali na wycieczkę do Berlina. Zwiedzili tam Muzeum Techniki oraz zobaczyli najważniejsze zabytki stolicy Niemiec: Bramę Brandenburską, Unter den Linden, pałac cesarski, Aleksanderplatz, wyspę muzeów i innne. Jednak główną atrakcją był Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym mogli kupić świąteczne ozdoby i podegustować niemieckich specjałów.

Lidia Szczerbiak
Karolina Waszak-Stasiulewicz


 
MIKOŁAJKI W ELEKTRYKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

6 grudnia z okazji mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów małą niespodziankę. Mikołaj wraz ze swoimi śnieżynkami i oprawą muzyczną odwiedził klasy, gdzie nagrodził cukierkami grzecznych uczniów oraz nauczycieli, a dla tych mniej grzecznych przygotował rózgi. Klasy z zaangażowaniem uczestniczyły w naszej zabawie śpiewając kolędy i robiąc wspólnie zdjęcia z Mikołajem.

Przewodniczący SU
Gracjan Antonowicz


 
Warsztaty spawania światłowodów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W piątek 2.12.2022 roku młodzież z klasy IVTC4 na kierunku technik teleinformatyk mogła uczestniczyć w warsztatach spawania światłowodów. W trakcje spotkania z panem Łukaszem Pietrzakiem absolwentem Naszej szkoły każdy z uczestników po krótkim pokazie wykonał własny spaw światłowodowy wraz z testami . Teleinformatycy wykonali również gniazdo światłowodowe i rozmawiali o budowie przełącznic światłowodowych. Była to cenna lekcja przed egzaminem zawodowym.

Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi za wizytę.

Grzegorz Remiszewski

Piotr Winiarski 
POTRZEBNA POMOC DLA NASZEGO UCZNIA!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od poniedziałku 5 grudnia do piątku 9 grudnia w naszej szkole (ul. Dąbrowskiego 33 oraz Grobla 9 - pracownie ) odbędzie się akcja pomocy dla chorego na nowotwór ucznia klasy 3 TC Wiktora Matuszaka. Akcja będzie polegała na zbiórce pieniędzy w postaci kupna ciasta za minimum 5 zł. Ciasto będzie można kupić na przerwach, w szczególności na długiej przerwie od 11:10-11:25. Wychowawca klasy 3 TC Pan Karol Dębski wraz z uczniami bardzo zachęcają do pomocy swojemu koledze.

 

Działając razem jesteśmy silniejsi!

 

Pomóc możecie też przyłączając się do zbiórki:

 

https://zrzutka.pl/pomoz-pokonac-raka


 
Projekt MATura+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Kilkunastu uczniów naszego technikum wzięło udział w spotkaniu inauguracyjnym projekt MATura+ w siedzibie Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim. Projekt MATura+ realizowany przez firmę Elimat, Fundację Empiria i Wiedza oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, które w ramach inicjatywy przeprowadzają bezpłatny kurs online z matematyki dla maturzystów na poziomie podstawowym. Projekt obejmuje 160 godzin lekcyjnych, w których bierze udział 1400 uczniów z województwa lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego oraz kujawsko – pomorskiego. Prowadzącym zajęcia jest pan Dariusz Kulma, nauczyciel matematyki i autor zbiorów zadań „Jak zdać maturę z matematyki?”. W ramach inicjatywy w listopadzie zorganizowano także szkolenie dla nauczycieli, podsumowujące pierwszy miesiąc pracy. Koordynatorami projektu z ramienia szkolnego jest pani Dominika Jastrząb, Magdalena Ludwiczak i Karolina Szpiganowicz.

Dominika Jastrząb


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 192
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.