Witaj na stronie startowej
Jesteśmy w trakcie matur! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 maja 2018 10:25

Od 4 maja maturzyści Zespołu Szkół Elektrycznych zmagają się z egzaminem dojrzałości. W piątek przystąpili do zadań z języka polskiego, w poniedziałek 7 maja zmierzyli się z matematyką, natomiast jutro – we wtorek podejdą do egzaminu z wybranego języka obcego (angielskiego lub niemieckiego). Jesteśmy dobrej myśli – na pewno wszyscy zdający osiągną bardzo dobre wyniki. Życzymy powodzenia! Po maturze będzie czas na składanie dokumentów do wybranej uczelni wyższej.


 
POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 kwietnia 2018 16:55

 
Krew ratuje życie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 kwietnia 2018 06:09

60 lat Honorowego Dawstwa Krwi w Zespole Szkół Elektrycznych.

25 kwietnia uczniowie Elektryka tłumnie oddali krew. W wydarzeniu uczestniczył Prezydent Miasta Gorzowa Wielopolskiego Jacek Wójcicki i nauczyciele. W czasie zbiórki krwi można było również zarejestrować się w bazie Dawców Komórek Macierzystych Szpiku. Akcję zorganizował Ryszard Patalas. Następna okazja do podzielenia się tym, co mamy najcenniejsze nadarzy się już za rok.


 
Targi Energetyki EXPOPOWER PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 kwietnia 2018 05:35

24 kwietnia br. uczniowie klas 3Ta i 3Tg pod opieką nauczycieli wychowawców oraz dyrekcji wzięli udział w Międzynarodowych Targów Poznańskich. Największą uwagę przyciągnęły Targi Energetyki EXPOPOWER, skupiające branżę energetyczną (zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia) oraz MiędzynarodoweTargi Energii Odnawialnej GREENPOWER., gromadzące w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE. Udział w targach to dobra okazja, by poznać rynkowe trendy, wymienić doświadczenia, czy dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Wyjazd z udziałem dyrekcji szkoły jest związany z przygotowaniem wstępnej umowy patronackiej z firmą Enea Operator Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu. Umowa ma obejmować ustalenie zasad i warunków współpracy pomiędzy Patronem a Miastem Gorzowem Wielkopolskim reprezentowanym przez Dyrektora Stanisława Jodko. Współpraca ma się oprzeć m.in. na zobowiązaniu Patrona do wyposażenia tworzonej w szkole pracowni elektroenergetycznej w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz realizację praktyk zawodowych w klasach o profilu technik elektryk.


 
Drzwi otwarte w Elektryku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 14 kwietnia 2018 09:37

Prezentacje zawodów:


Technik elektryk / elektryk

Technik elektronik / elektronik

Technik informatyk

Technik teleinformatyk

Technik mechatronik / mechatronik

Technik energetyk

Technik OZE

Technik automatyk

ElektromechanikFotorelacja z Drzwi otwartych w "Elektryku".


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 129
Copyright © 2018 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.