Witaj na stronie startowej
Stop agresji drogowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 lutego 2019 11:21

12.02.2019r. klasy 3TA, 3TD, 3TB, 3TE oraz 3Zem uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielką Wydziału Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Wobec coraz liczniejszej grupy uczniów, którzy zdobywając prawo jazdy włączają się do ruchu drogowego, wiedzy na ten temat nigdy za wiele. Doskonałe umiejętności, znajomość prawa drogowego mogą nie wystarczyć, jeśli do tychże nie dołączymy kultury i odpowiedzialności. Okazuje się, że w naszym spieszącym się, coraz bardziej zestresowanym społeczeństwie z coraz większą ilością samochodów, a zatem i korków, problemów z parkingami, nagminna staje się  agresywna jazda, gniew za kierownicą, a nawet furia drogowa. Dowodem może być ogromna ilość filmów z prywatnych kamer i telefonów przesyłana na skrzynkę policyjną zatytułowaną „Stop agresji drogowej”. Wydaje się jednak, że ważniejszym jest wewnętrzne zrozumienie, że oprócz ciążących nad nami paragrafów, to świadomość konsekwencji, zdrowy rozsądek, spokój i opanowanie powinny być tym, co kieruje nami, kiedy prowadzimy pojazd.

 
Pracuj dla policji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 lutego 2019 11:19

8.02.2019r. gościliśmy reprezentantkę Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Spotkanie z klasami czwartymi miało na celu zaprezentowanie specyfiki pracy w policji. Dowiedzieliśmy się o zasadach werbowania nowych policjantów, egzaminach,  szkoleniach, o szerokiej ofercie specjalności w ramach różnych wydziałów. Okazuje się, że praca w policji może być dziś ciekawą alternatywą, nie tylko dla tych marzących od dzieciństwa o ściganiu bandytów, ale i dla absolwentów technikum.

 
II Gala Zawodowców w Gorzowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 lutego 2019 13:18

27 lutego 2019 r., o godzinie 10.00 rozpocznie się II Gala Zawodowców w Gorzowie. Druga edycja Gali odbędzie się w Filharmonii Gorzowskiej. Podczas Gali zostanie wręczona nagroda CO-ACTION AWARD dla najbardziej aktywnego pracodawcy w obszarze współpracy ze szkołami, zobaczymy pokaz nowoczesnych technologii, a także Zawodowy Talent SHOW, czyli pokaz umiejętności zawodowych uczniów uczestniczących w projekcie Zawodowcy w Gorzowie 2.0.


Adres artykułu: [LINK]

 
Dzień zakochanych w naszej męskiej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 lutego 2019 13:08

Niech dzień zakochanych, dzień miłości będzie w męskiej szkole Elektryku dniem przyjaźni, życzliwości i uśmiechu.

Nie szczędźcie dobrych, ciepłych słów!! Powiedzcie coś miłego kumplowi, przyjaciołom czy nauczycielowi.

Przyłączcie się do walentynkowej akcji Podziel się dobrym słowem!

Samorząd Uczniowski


 
Jak brzmi bawełna dla młodych melomanów? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 lutego 2019 13:06

7 lutego 2019 r. młodzi melomani z Elektryka w ramach Małej Akademii Jazzu wzięli udział w wykładzie Krzysztofa Moraczewskiego zatytułowanym „JAK BRZMI BAWEŁNA”. O muzyce m. in. Indian opowiedział dr hab. Krzysztof Moraczewski z Instytutu Kulturoznawstwa UAM w Poznaniu, specjalizujący się w zagadnieniach teorii kultury oraz badaniach nad kulturą muzyczną.

Zainteresowani muzyką uczniowie mają możliwość pogłębiania zagadnień z obszaru współczesnej popkultury. Zaproszenie Pana Bogusława Dziekańskiego z Jazz Clubu „Pod Filarami”, popularyzatora muzyki jazzowej i inicjatora praktyki edukacyjnej Małej Akademii Jazzu realizowanej w Gorzowie Wlkp. do udziału w Małej Akademii Jazzu zostało przyjęte z dużą aprobatą. To zaszczyt brać udział w praktyce edukacyjnej Małej Akademii Jazzu realizowanej w Gorzowie Wlkp. od 33 lat.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 145
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.