progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
„WIELKI POWRÓT” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Daliśmy radę, przetrwaliśmy nauczanie zdalne!

W ograniczonym składzie, bo wymusiła to sytuacja, ale pełni optymizmu,  wróciliśmy do szkoły. Świat się nie zawalił, gromy z jasnego nieba nie poleciały, a co najważniejsze, nauczyciele okazali się wyrozumiali. Obyło się bez większego stresu, którego tak wszyscy się obawiali.

Lekcje przebiegają w przyjemnej atmosferze, nareszcie mamy możliwość obcowania ze sobą, rozmawiania, bo niemal wszyscy jesteśmy zgodni, że tego najbardziej brakowało.

Wszystko powoli wraca do upragnionej przez nas stabilizacji.

Oczywiście nikt nie zapomina, że to  tzw. „ OSTATNIA PROSTA” i najwyższy czas na ewentualne poprawienie ocen, upragnione wakacje tuż , tuż…

 
Czas na maturę z języka angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dwa dni egzaminów za nami. Język polski oraz matematyka w przekonaniu naszych maturzystów nie były trudne. Miejmy nadzieję, że ich zapewnienia znajdą potwierdzenie w wynikach. Nadszedł czas na sprawdzenie kompetencji językowych. Dziś 171 zdających przystąpiło do egzaminu z języka angielskiego. Naszym maturzystom humory dopisują. Ankietowani jednogłośnie przyznawali, że dzisiejszego egzaminu nie obawiają się zupełnie. Pozostaje nam życzyć: GOOD LUCK!


 
Królowa nauk triumfuje w koronie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

5 maja do egzaminu maturalnego z matematyki przystąpiło 180 zdających. Czy w matura w koronie okaże się triumfem królowej nauk, dowiemy się 5 lipca. Mamy jednak wiarę, że nasi absolwenci są dobrze przygotowani i w osiągnięciu sukcesu nie przeszkodzi im stres. Pozostaje nam życzyć powodzenia i odpowiedniej koncentracji.


 
Nadszedł maj, a z nim matury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Nadszedł czas egzaminów maturalnych. Na pierwszy ogień, jak co roku, egzamin z języka polskiego. Nasi maturzyści, pełni emocji, przystąpili do jednego z ważniejszych egzaminów w życiu, każdy z własnymi oczekiwaniami i nadziejami na wybraną lekturę. Reżim sanitarny dodatkowo potęguje wyjątkowość sytuacji. Tym bardziej wszyscy trzymamy kciuki za 177 absolwentów i wyrażamy nadzieję, że wyniki zadowolą ambicje wszystkich zdających i nauczycieli.


 
Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dniu dzisiejszym 30 kwietnia 2021 roku naukę w Zespole Szkół Elektrycznych kończy kolejny rocznik absolwentów.

Naszym maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości i zrealizowania wszystkich planów życiowych.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 174
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.