progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
INTEGRACJA KLAS I PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

17 września klasy 1 Ta i 1 T k udały się na wspólną integrację. Niestety pogoda zmusiła do zmiany miejsca spotkania i rezygnacji z planowanego ogniska, mimo to, wszyscy dobrze się bawili.

Gry i zabawy integracyjne prowadził pan Ryszard Patalas, wspomagały go wychowawczynie klas panie: Ewa Fudała i Karolina Waszak- Stasiulewicz . Uczniowie rywalizowali między sobą  biorąc udział  w różnych konkurencjach, m.in.: wyścigu w workach, przeciąganiu liny, przelewaniu wody z jednej butelki do drugiej za pomocą kubeczków, które miały dziurawe dno. Układali zabawne historyjki, których bohaterkami były ich wychowawczynie. Były momenty, w których emocje sięgały zenitu. Dosyć szybko spośród uczestników wyłaniali się liderzy, którzy kierowali pozostałymi.  Klasy na przemian wygrywały poszczególne konkurencje.

To pierwsze tego typu spotkanie nowych uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będzie ich więcej i każde następne przyniesie wiele radości, co doprowadzi do zintegrowania się młodzieży i wychowawców, bo jak wszystkim wiadomo- RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!


 
KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW- LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PRAKTYCE ;) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Przez ostatnie dni, na długiej przerwie, każdy uczeń naszej szkoły miał szansę sprzedać lub kupić podręczniki. Emocji było sporo, bo sprzedający chcieli otrzymać jak najwyższą kwotę, a kupujący- rzecz jasna- chcieli zapłacić jak najmniej. Suma summarum , po negocjacjach, targach i wszelkich ustaleniach, transakcje zostały dokonane.

Wszyscy spóźnialscy mają szansę przez najbliższe dni zapoznać się z ogłoszeniami kupna/ sprzedaży, które są wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wejściu do budynku przy ul. Dąbrowskiego 33.

Przypominamy, że warto brać udział w tego typu przedsięwzięciach, ponieważ zawsze cena podręcznika używanego ( czasem pełnego przydatnych notatek J) jest niższa od tej detalicznej
w sklepie.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za udział. 
GCPR - Stypendia szkolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Kiermasz książek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


Drugoklasisto! Sprzedaj książki pierwszakowi! Szkolny kiermasz podręczników używanych jako co roku w holu szkoły przy ul. Dąbrowskiego 33 już 7 września (wtorek) podczas długiej przerwy. Zapraszamy!

Od 7 do 10 września 2021 r. podczas długiej przerwy w holu Zespołu Szkół Elektrycznych odbędzie się doroczny KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW. Zainteresowani uczniowie mogą sprzedać książki z poprzedniego roku szkolnego swoim młodszym kolegom i koleżankom. Kiermasz jest świetną okazją do zakupu potrzebnych podręczników. Biblioteka szkolna udostępnia w tym dniu stoliki oraz tablicę ogłoszeń, na której można zamieścić informacje dotyczące kupna bądź sprzedaży podręczników szkolnych.

Kiermasz będzie trwał trzy dni według następującego planu:

7 września (wtorek) – sprzedaż podręczników do klasy I

8 września (środa) – sprzedaż podręczników do klasy II

9 września (czwartek) – sprzedaż podręczników do klasy III

 
Rozpoczął się Rok Szkolny 2021/2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W pełnym słońcu o  godz. 8.30 na szkolnym boisku dyrektor szkoły Pan Stanisław Jodko serdecznie powitał uczniów klas I, którzy rozpoczną naukę w 11 oddziałach.

Przedstawił wychowawców klas, powitał grono pedagogiczne i wyraził nadzieję, że ten rok będzie dla wszystkich bogaty w sukcesy naukowe i zawodowe.

Po przywitaniu odbyło się uroczyste ślubowanie klas I. Przedstawiciel każdej z nich wystąpił przed sztandar szkoły i w imieniu pozostałych uczniów złożył ślubowanie.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie rozeszli się wraz z wychowawcami do gabinetów, gdzie zostali zapoznani  ze strukturą szkoły, planem lekcji, zasadami i innymi istotnymi kwestiami dotyczącymi początku nauki w Zespole Szkół Elektrycznych.

Klasy programowo wyższe, ze względu na obowiązujące obostrzenia, miały spotkania
z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i obsłudze administracyjnej szkoły życzymy powodzenia
w nowym Roku Szkolnym 2021/2022!!! 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 179
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.