Witaj na stronie startowej
Spacer po Gorzowie z 1TE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 października 2018 13:06

10 października 2018 roku klasa 1TE pod opieką p. Karoliny Żmudzińskiej oraz p. Dominiki Kuligowskiej miała przyjemność wziąć udział w Spacerze po Gorzowie z panem Zbigniewem Rudzińskim z PTTK Gorzów oraz paniami: Katarzyną Kostkiewicz i Magdaleną Matuszewską z Działu Zbiorów Regionalnych WiMBP. Uczniowie poznali historię i lokalne legendy sięgające średniowiecznego miasta oraz zostali zaproszeni do udziału w konkursie fotograficznym na zdjęcie dokumentujące zabytek lub pomnik znajdujący się w Gorzowie Wielkopolskim. Wybrane przez siebie jedno zdjęcie należy wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 października podczas Festiwalu Filmowego Baza Tożsamości Regionalnej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.


 
Informatycy i teleinformatycy z klasy 1TE - zespoleni i zintegrowani. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 października 2018 07:15

W piątkowe słoneczne popołudnie 05.10.2018 roku, klasa 1 TE wyjechała na trzydniowe zajęcia edukacyjno-integracyjne do Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego w Stanowicach. W ramach kursu „Weekend treningu interpersonalnego w GOT”, uczniowie uczestniczyli w zajęciach realizowanych zgodnie z projektem „Zawodowcy 2.0”. Podopieczni mgr inż. Piotra Winiarskiego mieli okazję doskonalić swoje umiejętności z zakresu komunikacji i współpracy oraz budowania pozytywnego wizerunku. Zwieńczeniem ciężkiej pracy intelektualnej i praktycznej był certyfikat, który otrzymał każdy uczeń z rąk trenerki, Pani mgr Agnieszki Koszałki-Silskiej. W czasie wolnym, uczniowie klasy 1TE brali udział w jesiennym „ognisku integracyjnym”. Dzięki sztucznemu oświetleniu, do późnego wieczora graliśmy w siatkówkę, gra była bardzo wyrównana i niezwykle emocjonująca.

mgr inż. Piotr Winiarski 
Job Starter 2018 – z wizytą w Kostrzynie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 października 2018 05:43

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3 TB kontynuują swój udział w projekcie „JOB Starter 2018 – łączymy z rynkiem pracy”. W zeszłym roku skorzystali z warsztatów rozwoju osobistego, poznawali zasady autoprezentacji i pisali CV.

4 października rozpoczęli etap wizyt studyjnych, mieli okazję zwiedzić firmy kostrzyńskie. Zapoznali się z produkcją i organizacją pracy w ICT Poland, jednym z  najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów tego typu w Europie zajmującym się produkcją, wprowadzaniem do obrotu i dystrybucją wszelkich produktów marki Foxy. Kolejnym punktem na mapie zwiedzania był nowoczesny zakład obróbki stali Teleskop. Jest on wiodącym europejskim producentem konstrukcji spawanych dla producentów żurawi.

Uczniowie mogli skonfrontować swoje wyobrażenia z realiami i zasadami rynku pracy w naszym regionie. Wizyty studyjne to doskonała okazja, by młodzież mogła bezpośrednio porozmawiać z potencjalnym pracodawcą i lepiej zrozumieć potrzebę dalszego kształcenia.

Już w listopadzie kontynuacja spotkań.

Monika Araszczuk


 
Dzień Chłopaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 października 2018 11:26

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. To święto popularne na całym świecie. Na Malcie chłopcy świętują 7 lutego, w Wielkiej Brytanii 5 kwietnia, a w Japonii 5 maja. Jesienią świętują Meksykanie i Indusi (19 listopada) oraz Kanadyjczycy (25 listopada). I my pamiętałyśmy o naszych chłopakach, złożyłyśmy im życzenia i choć trochę osłodziłyśmy ich uczniowską codzienność.

Dziewczęta z „Elektryka”


 
Nowy Rekord Świata Kacpra! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 października 2018 07:39

W dniach 22.09-30.09.2018r odbył się Puchar Świata w Strzelectwie Sportowym w Chateauroux we Francji.

Kacper Pierzyński uczeń klasy 3TD, zawodnik Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START”, reprezentant kadry Polski w strzelectwie sportowym zajął 18 miejsce i ustanowił Rekord Świata Juniorów w konkurencji P3 (pistolet sportowy 30+30 strzałów MIX).​ Zdobył on również w konkurencji drużynowej P5 (pistolet pneumatyczny, szybkostrzelny 40 strzałów MIX) I miejsce oraz P1 (pistolet pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn)  III miejsce.

W zawodach wzięło udział około 300 zawodników z całego świata.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele WF

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 140
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.