Witaj na stronie startowej
Olimpiada Wiedzy o Żywności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 grudnia 2017 13:19

Alina Marciniak, uczennica klasy 3 TE godnie reprezentowała Zespół Szkół Elektrycznych w etapie okręgowym XX edycji Olimpiady Wiedzy o Żywności.

Dnia 24 listopada 2017 w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, odbył się etap okręgowy XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności. Z naszej szkoły Alina Marciniak zajęła 3 miejsce.

Pierwsza część etapu okręgowego składała się z pytań testowych opracowanych przez Komitet Naukowy, złożony z wykładowców akademickich. Uczestnicy olimpiady rozwiązując test sprawdzali swoją wiedzę z zakresu technologii żywności, analizy żywności, mikrobiologii, techniki i przedmiotów ekonomicznych. W trakcie etapu pisemnego wyłoniono 8 najlepszych uczestników, którzy w części ustnej odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania z trzech bloków tematycznych: przetwórczego, analitycznego i ekonomicznego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie centralnym.

mgr Monika Piechowiak 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 grudnia 2017 08:23


 
Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 listopada 2017 08:34

Dnia 27.11.2017r. odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W etapie szkolny wzięło udział 18 uczniów klas II naszej szkoły. Uczniowie którzy uzyskali największą liczbę punktów z części pisemnej to:

Adam Kisiel klasa II TF – 17 punktów

Marce Czapnik klasa II TG – 15 punktów

Erwin Piciński klasa II TD – 13 punktów

Oskar Pondo kalsa II TB – 13 punktów

Bartosz Kruszewski klasa  II TD – 12 punktów

Piotr Gos klasa II TD – 11 punktów

Kacper Tokarczyk klasa II TB – 11 punktów

W etapie okręgowy może uczestniczyć 3 uczniów z najwyższą liczbą punktów i tak w etapie II szkolnej części Olimpiady wezmą udział Erwin Piciński i Oskar Pondo. Jeden z nich będzie reprezentował nasz zespół w etapie okręgowym który odbędzie się w Zielonej Górze. Adam Kisiel i Marcel Czapnik już reprezentuję Zespół Szkół Elektrycznych w etapie okręgowym.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w konkurs dziękuję. Życzę powodzenia w dalszej rywalizacji uczniom którzy pojadą do Zielonej Góry. Trzymam kciuki i zawsze jestem z wami.

Dogrywka między Erwinem i Oskarem odbędzie się już  12.12.2017r. wtorek. Powodzenia!!!!!

mgr Anna Raczewska-Franklin


 
Biblioteka szkolna w nowej odsłonie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 listopada 2017 13:26

Drodzy Czytelnicy! Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą zmodernizowaną stroną internetową pod adresem: library.zsegw.pl oraz polubienie profilu na portalu społecznościowym Facebook: Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół Elektrycznych.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w najnowszych – świątecznych konkursach szkolnych!


 
Matura próbna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 listopada 2017 08:51

W dniach 21-23 listopada czwartoklasiści z Zespołu Szkół Elektrycznych sprawdzili swój poziom umiejętności na maturze próbnej z języka polskiego, matematyki i języka obcego. To świetna okazja, aby zdać sobie sprawę z tego, co już się wie, a czego jeszcze należy się nauczyć, aby na tej właściwej maturze w maju zaprezentować swoją wiedzę jak najlepiej. Uczniowie zdają sobie sprawę z tego, że udział w maturze próbnej nie jest obowiązkiem, tym bardziej korzystają z tego przywileju, koncentrując całą uwagę na zadaniach egzaminacyjnych.


Dyrekcja,  kadra pedagogiczna i pozostali uczniowie życzą powodzenia!

mgr Dominika Kuligowska


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 124
Copyright © 2018 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.