Witaj na stronie startowej
III Gala Zawodowców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 lutego 2020 08:08

Już jutro "Elektryk" weźmie udział w III Gali Zawodowców, która odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy
o godz. 10:00.

 
Zaprojektuj plakat PDF Drukuj Email
Wpisany przez biblioteka   
wtorek, 18 lutego 2020 13:13

W związku ze zbliżającymi się drzwiami otwartymi Zespołu Szkół Elektrycznych zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie na plakat reklamujący to wydarzenie.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń naszej Szkoły, wystarczy dobry pomysł i podstawowe umiejętności obsługi programów graficznych.

Zgłoszenia konkursowe należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do dnia 31.03.2020 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.


REGULAMIN konkursu na plakat promujący szkołę  w czasie drzwi otwartych


Cele konkursu:

  • promocja uczniów kreatywnych,
  • wyłonienie najciekawszych prac graficznych, które w sposób merytoryczny, ale i kreatywny odwołują się do wartości uczenia się w Zespole Szkół Elektrycznych, a jednocześnie odznaczają się poprawnością techniczną oraz kompozycyjną plakatu,
  • zachęcenie młodszych roczników do wyboru kształcenia w odpowiednim zawodzie.


Regulamin konkursu

1. Konkurs kierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych.

2. Uczestnik konkursu samodzielnie wykonuje projekt plakatu w dowolnym darmowym programie graficznym (którego jedna z krawędzi wynosi 42x29,7 cm - format A3 lub 59,4x84,1 cm – format A2).

3. Dopuszcza się wykonanie zestawu plakatów (do 3 sztuk) – te będą jednak traktowane jako jedna praca i muszą być ze sobą spójne graficznie.

4. Uczeń może zgłosić jeden projekt plakatu (lub jeden zestaw) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

5. Organizatorem konkursu jest zespół nauczycieli Zespołu Szkół Elektrycznych.

7. Konkurs trwa od 18 lutego 2020 do 31 marca 2020 roku.Kryteria oceny:


Przy ocenie prac jury będzie brać pod uwagę m.in.: wartość estetyczną i merytoryczną plakatu, kolorystykę, zastosowanie obiektów identyfikujących markę szkoły, oryginalną kompozycję oraz tekst zawierający informacje o kierunkach kształcenia i dane teleadresowe, a także informację o drzwiach otwartych szkoły.


Nagrody:


Organizator konkursu planuje przyznanie indywidualnych nagród oraz wyróżnień. Wygrane
w konkursie prace będą wydrukowane i użyte w działaniach promocyjnych szkoły.

Poprawiony: środa, 19 lutego 2020 07:06
 
Energetyczna Kariera PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 lutego 2020 11:20


Energetyczna Kariera to projekt firmy PGE Energia Ciepła zachęcający do podejmowania pracy w ciepłownictwie, jako atrakcyjnej i przyszłościowej branży, która ciągle się rozwija, inwestuje w pracowników i wprowadza nowoczesne technologie.

Projekt Energetyczna Kariera umożliwia uczniom naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy, poznanie elektrociepłowni oraz zaznajomienie się z konkretnymi stanowiskami poprzez praktyki i staże. Ścisła współpraca ze szkołami pozwala dopasować programy kształcenia do rynkowych potrzeb polskiego ciepłownictwa. Ucząc się w Zespole Szkół Elektrycznych możesz dołączyć do zespołu PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim, który rozwija się razem z Twoim miastem i regionem.

 
Elektryk rejestruje dla Michała ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 lutego 2020 10:3514 lutego w walentynki odbędzie się w naszej szkole rejestracja do bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych Fundacji DKMS.

Zarejestruj się do bazy DKMS.

Kiedy?   W piątek, w walentynki 14 lutego 2020 r.
Gdzie?   Zespół Szkół Elektrycznych Ul. Dąbrowskiego 33
Godz.     8:30 - 13:00

Dla kogo?  Zarejestrować może się każda osoba pełnoletnia, która będzie posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości (zabierz ze sobą dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy).

Pomóż Michałowi Kamińskiemu, który jest uczniem naszej szkoły (klasa 1pT4).


Okaż serce w Walentynki!

 
Pomóżmy Michałowi w walce z chorobą… PDF Drukuj Email
wtorek, 28 stycznia 2020 09:01Uczeń naszej szkoły, Michał Kamiński  technik programista  zmaga się z ciężką odmianą białaczki związaną między innymi z samoistną małopłytkowością.

Pomocą dla Michała zajęła się między innymi fundacja DKMS, której koordynator Leszek Lewandowski organizuje w lutym tego roku akcję, gdzie rejestrowani będą potencjalni dawcy dla Michała.

Jako Zespół Szkół Elektrycznych bierzemy czynny udział w pomocy Michałowi organizując w naszej szkole akcję rejestracji potencjalnych dawców wśród uczniów wszystkich  gorzowskich szkół średnich dnia 14 lutego 2020roku. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce. 


Jodko Patryk

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 164
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.