progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
Euroelektra XIV Edycja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 13 stycznia 2012 08:45

11 stycznia 2012 roku 3 uczniów naszej szkoły wzięło udział w II etapie (okręgowym) XIV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”, który od-był się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie.

 

Przedstawicielami grupy elektronicznej naszej szkoły byli uczniowie z klasy 4Tc: Łukasz Dziczkaniec oraz Daniel Pęczkowski, natomiast grupę teleinformatyczną reprezento-wał uczeń klasy 4Te: Damian Kamiński.
W każdej grupie uczniowie rozwiązywali 6 zadań obliczeniowych w ciągu 120minut

Wyniki II etapu poznamy 11 lutego. Trzymajmy kciuki za naszych olimpijczyków.

 

 

Tekst i zdjęcia: mgr inż. Mikołaj Gierłowski

 
Młodzieżowa Rada Miasta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 stycznia 2012 09:23

 

Przedstawiciele 14 gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym Bartłomiej Zakrzewski (4TB) i Tomasz Kulczycki (2TB) uczniowie naszej szkoły,  uczestniczyli w spotkaniu zamykającym inicjatorski etap powołania Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Spotkanie poprowadził Michał Jędrzejczak, który zapoznał uczniów i nauczycieli z poprawioną propozycją statutu oraz regulaminu wyborów, których poparcie zapowiedzieli wcześniej radni z Komisji Oświaty i Wychowania. Uczestnicy zatwierdzili wstępny terminarz  wyborczy, możliwy do zrealizowania przy uzyskaniu pozytywnej decyzji Rady Miasta o utworzeniu nowego organu,na którą czekamy do 25 stycznia br.

Wstępny termin wyborów w szkołach zaplanowany został na 9 lutego br. Wybrani otrzymają mandaty Radnych MRM i po złożeniu uroczystego ślubowania podczas pierwszej sesji rozpoczną działalność pierwszej kadencji.

 

Agnieszka Zatylna

Poprawiony: czwartek, 05 stycznia 2012 09:58
 
Euroelektra PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 22 grudnia 2011 11:35

 

4 listopada 2011 roku 18 uczniów wzięło udział w I etapie (szkolnym) XIV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”.

W grupie elektrycznej 4 uczniów z klasy 4Ta Gonciarski Piotr, Górecki Michał, Krysman Wojciech, Puszko Jarosław.

W grupie elektronicznej 7 uczniów: Waszkiel Przemysław (2Tc), Gotowala Karol, Kawka Adam i Sarnowski Jakub z 3Tc oraz Dziczkaniec Łukasz, Milczarek Łukasz i Pęczkowski Daniel z 4Tc

W nowej grupie teleinformatycznej 7 uczniów:  Cichocki Dawid i Leśnicki Mateusz z 3TE; Cisiuk Michał, Głogowski Przemysław, , Krawczyk Rafał i Madejczyk Jakub z 4TE.

W każdej grupie uczniowie rozwiązywali 16 zadań testowych w czasie 120 minut.

Wyniki I etapu zostały ogłoszone do 21 grudnia 2011 roku na stronie www.euroelektra.edu.pl, II etap (okręgowy) odbędzie się 11 stycznia 2012 roku w Szczecinie.

Do II etapu okręgowego po raz trzeci zakwalifikowali się w grupie elektronicznej Łukasz Dziczkaniec i Daniel Pęczkowski z klasy elektronicznej 4Tc, natomiast w grupie teleinformatycznej będzie reprezentował naszą szkołę Kamiński Damian z klasy teleinformatycznej 4TE

 

II etapu okręgowy

w Szczecinie

14-01 2010r.

od lewej Łukasz Dziczkaniec

od prawej Daniel Pęczkowski

 

 

 

 

 

 

Anatola Pajszczyk

Poprawiony: czwartek, 22 grudnia 2011 11:38
 
Wspólne kolędowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 stycznia 2012 06:47

 

22 grudnia uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych już po raz trzeci udali się wraz z opiekunami, Oksaną Bednarz i Barbarą Jastrzębską do Domu Pomocy Społecznej nr 2 przy ul. Walczaka 42.

 

Młodzież wspólnie  z podopiecznymi tego ośrodka symbolicznie podzieliła się opłatkiem. Nastęnie wszyscy zasiedli do suto zastawionego stołu, by przy nim wspólnie pokoledować. Był to czas wzruszeń i reflekscji nad przemijającym życiem.

 

Starsi ludzie chętnie dzielili się z młodymi swoimi doświdczeniami zwracając uwagę na samotność, która czasami jest trudna do zaakceptowana. Czas spędzony pośród potrzebujących dostarczył uczniom wielu wzruszeń, a także satysfakcji z tego, że mogli przed tymi szczególnymi święŧami stać się dla kogoś darem serca. „(3tb)”

 

Oksana Bednarz, Barbara Jastrzębska

Poprawiony: czwartek, 05 stycznia 2012 07:34
 
Życzenia. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 22 grudnia 2011 08:34

 

Poprawiony: czwartek, 29 grudnia 2011 10:17
 
«pierwszapoprzednia191192następnaostatnia»

Strona 191 z 192
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.