progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
FINAŁ XIV EDYCJI EUROELEKTRY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 marca 2012 09:21

 

 

W dniach od 13 do 15 marca 2012 roku, na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej w Gdyni, odbył się finał XIV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

Naszą szkołę w finale, w grupie elektronicznej, reprezentował uczeń klasy 4Tc Daniel Pęczkowski. Uczniowie rozwiązywali 6 zadań tematycznych, których autorami byli wykładowcy Akademii Morskiej.

W ramach olimpiady organizatorzy zaoferowali wiele atrakcji. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z bazą techno – dydaktyczną Akademii Morskiej, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. Program obejmował także zwiedzanie statku szkolnego „Horyzont”, planetarium Akademii Morskiej oraz samochodu prezentacyjnego „Klementyna” firmy WAGO ELWAG. Wielu uczestników finału deklarowało swoją chęć kontynuacji nauki na Akademii Morskiej w Gdyni.

Pełni doświadczeń i wrażeń wróciliśmy do Gorzowa, oczekując na ogłoszenie wyników etapu finałowego.

 

{gallery}finalistaeuro{/gallery}

 

 

Trzymajmy kciuki za naszego finalistę!!!


Tekst i zdjęcia: mgr inż. Mikołaj Gierłowski

Poprawiony: poniedziałek, 19 marca 2012 09:27
 
Porozumienie ZSE - PWSZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 marca 2012 10:26

 

W dniu wczorajszym 14 marca 2012r. nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Gorzowie Wielkopolskim, a Zespołem Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. o partnerskiej współpracy mającej zapewnić nieustanne podnoszenie jakości kształcenie młodzieży.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Zespołu Szkół Elektrycznych oraz władze uczelni w osobach: rektora prof. nadzw. dr hab. Elżbiety Skorupskiej – Raczyńskiej oraz prorektora ds. organizacji i rozwoju dr Arkadiusza Wołoszyna.

Porozumienie przewiduje między innymi wymianę doświadczeń w obszarze nauki i dydaktyki oraz innowacji technologicznych, wspieraniu się w zakresie realizacji wspólnych projektów  dydaktycznych, rozwojowych oraz naukowo-badawczych objętych programem nauczania w obszarze  przedmiotów związanych tematycznie z kierunkami studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz specjalnościami  i modułami studiów prowadzonymi w Uczelni.

 

{gallery}pwsz{/gallery}

A. Karasiński

Poprawiony: piątek, 16 marca 2012 10:40
 
MRM pod okiem kamery TVP. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 marca 2012 07:00

Elektryk wybiera członków do Młodzieżowej Rady Miasta pod okiem kamery TVP

 


materiał do obejrzenia na stronie: www.tvp.pl

 

 

Poprawiony: piątek, 16 marca 2012 07:06
 
MŁODZIEŻ WYBRAŁA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 marca 2012 14:06

 

 

Dnia 13 marca we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Gorzowa Wielkopolskiego odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych  wybierali swoich reprezentantów spośród czterech kandydatów. Każdy z uczniów naszej szkoły miał prawo oddać jeden głos na wybranego przez siebie kandydata, na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych.

W głosowaniu wzięło udział 392 uczniów, a nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wchodzący w skład  okręgowej Komisji Wyborczej. Temu ważnemu wydarzeniu towarzyszyła kamera TVP Gorzów Wlkp.

Największą ilość ważnych głosów otrzymali Tomasz Kulczycki (2Tb) i Jan Wieczór (3 Td). Młodzi Radni złożą uroczyste ślubowanie na pierwszej powyborczej sesji Młodzieżowej Rady.

Serdecznie gratulujemy

 

{gallery}mrm2{/gallery}

Poprawiony: środa, 14 marca 2012 07:12
 
utalentowani PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 marca 2012 13:09

Gwar, szum, zniecierpliwienie, dźwięk strojonych gitar, oraz... zapach bigosu?! Tak, to nic innego jak eliminacje do szkolnego konkursu „Mam Talent” !

Pomysł narodził się już kilka miesięcy temu w głowach przewodniczących Samorządu Uczniowskiego i szczęśliwie doczekał się swojej realizacji 9 marca. Właśnie w ten dzień odbył się pierwszy etap konkursu. Na deskach parkietu naszej sali gimnastycznej, przed surowym aczkolwiek sprawiedliwym jury, mogli zaprezentować się wszyscy chętni.

Szeroki wachlarz talentów był raczej zdominowany przez różnorodne formy muzyczne.  Nie zabrakło również pokazów gastronomicznych, tj. jedzenia bigosu na czas i jak sami możecie się domyśleć, było  bardzo wesoło, a salę wypełnił zapach   młodych talentów.

Niemniej najlepsze wciąż przed nami! Finał szkolnego „Mam Talent” odbędzie się w Elektryku już w środę, 21 marca! Będziemy świadkami nieprzewidywalnego wyścigu po nagrodę pierwszego takiego wydarzenia w historii naszej szkoły. Myślę, że warto to zobaczyć i pokibicować swoim faworytom.

Wszystkim artystom życzymy powodzenia.

 

{gallery}mamtalent{/gallery}

 

Patryk Bąk

Poprawiony: poniedziałek, 12 marca 2012 13:14
 
«pierwszapoprzednia191192193194195196197198następnaostatnia»

Strona 193 z 198
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.