progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
Życzenia. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 22 grudnia 2011 08:34

 

Poprawiony: czwartek, 29 grudnia 2011 10:17
 
Potyczki SUPERMATEMATYKÓW
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 grudnia 2011 07:35

 

10 grudnia w II Liceum Ogólnokształcącym odbył się ćwierćfinał konkursu Supermatematyk. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku wzięli w nim udział, a kilku z nich udało się osiągnąć sukces. Wśród uczniów klas pierwszych technikum najlepiej zaprezentowali się Kamil Sujewicz i Jakub Głuchowski, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Spośród uczniów klas drugich i trzecich technikum, najlepszym z naszej szkoły okazał się Sebastian Pawlak, który zajął trzecie miejsce. Do półfinału zakwalifikowali się również: Tomasz Kulczycki, Piotr Filas, Maciej Woźniczka, Artur Kubacki oraz Michał Domaradzki, Marcin Rzepecki i Dawid Karpiński. Półfinał konkursu odbędzie się 3 marca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Magdalena Ludwiczak, Karolina Grzechowiak

Poprawiony: czwartek, 22 grudnia 2011 10:28
 
Porozumienie zawarte!
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 10:44

 

W dniu wczorajszym 19 grudnia 2011r. nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Wydziałem Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, a Zespołem Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. o partnerskiej współpracy mającej zapewnić nieustanne podnoszenie jakości kształcenie młodzieży.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Zespołu Szkół Elektrycznych oraz władze uczelni w osobach: Dziekan Wydziału Elektrycznego dr hab. inż. Stefan Domek, prof. nadzw. ZUT, Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju dr inż. Marcin Hałub, Prodziekan ds. Studenckich dr inż. Bogdan Broel-Plater, Prodziekan ds. Studenckich dr inż. Krzysztof Okarma

Porozumienie przewiduje między innymi wymianę doświadczeń w obszarze nauki i dydaktyki oraz innowacji technologicznych, wspieraniu się w zakresie realizacji prac wykonywanych przez studenckie koła naukowe i uczniowskie koła zainteresowań, wspomaganie szerszego udziału młodzieży w imprezach naukowo-technicznych oraz popularyzację kształcenia na Wydziale Elektrycznym.

 

{gallery}wezut{/gallery}

 

 

 

Stanisław Jodko

 
«pierwszapoprzednia191192193194następnaostatnia»

Strona 194 z 194
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.