progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
Porozumienie ZSE - PWSZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 marca 2012 10:26

 

W dniu wczorajszym 14 marca 2012r. nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Gorzowie Wielkopolskim, a Zespołem Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. o partnerskiej współpracy mającej zapewnić nieustanne podnoszenie jakości kształcenie młodzieży.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Zespołu Szkół Elektrycznych oraz władze uczelni w osobach: rektora prof. nadzw. dr hab. Elżbiety Skorupskiej – Raczyńskiej oraz prorektora ds. organizacji i rozwoju dr Arkadiusza Wołoszyna.

Porozumienie przewiduje między innymi wymianę doświadczeń w obszarze nauki i dydaktyki oraz innowacji technologicznych, wspieraniu się w zakresie realizacji wspólnych projektów  dydaktycznych, rozwojowych oraz naukowo-badawczych objętych programem nauczania w obszarze  przedmiotów związanych tematycznie z kierunkami studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz specjalnościami  i modułami studiów prowadzonymi w Uczelni.

 

{gallery}pwsz{/gallery}

A. Karasiński

Poprawiony: piątek, 16 marca 2012 10:40
 
MRM pod okiem kamery TVP. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 marca 2012 07:00

Elektryk wybiera członków do Młodzieżowej Rady Miasta pod okiem kamery TVP

 


materiał do obejrzenia na stronie: www.tvp.pl

 

 

Poprawiony: piątek, 16 marca 2012 07:06
 
MŁODZIEŻ WYBRAŁA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 marca 2012 14:06

 

 

Dnia 13 marca we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Gorzowa Wielkopolskiego odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych  wybierali swoich reprezentantów spośród czterech kandydatów. Każdy z uczniów naszej szkoły miał prawo oddać jeden głos na wybranego przez siebie kandydata, na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych.

W głosowaniu wzięło udział 392 uczniów, a nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wchodzący w skład  okręgowej Komisji Wyborczej. Temu ważnemu wydarzeniu towarzyszyła kamera TVP Gorzów Wlkp.

Największą ilość ważnych głosów otrzymali Tomasz Kulczycki (2Tb) i Jan Wieczór (3 Td). Młodzi Radni złożą uroczyste ślubowanie na pierwszej powyborczej sesji Młodzieżowej Rady.

Serdecznie gratulujemy

 

{gallery}mrm2{/gallery}

Poprawiony: środa, 14 marca 2012 07:12
 
utalentowani PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 marca 2012 13:09

Gwar, szum, zniecierpliwienie, dźwięk strojonych gitar, oraz... zapach bigosu?! Tak, to nic innego jak eliminacje do szkolnego konkursu „Mam Talent” !

Pomysł narodził się już kilka miesięcy temu w głowach przewodniczących Samorządu Uczniowskiego i szczęśliwie doczekał się swojej realizacji 9 marca. Właśnie w ten dzień odbył się pierwszy etap konkursu. Na deskach parkietu naszej sali gimnastycznej, przed surowym aczkolwiek sprawiedliwym jury, mogli zaprezentować się wszyscy chętni.

Szeroki wachlarz talentów był raczej zdominowany przez różnorodne formy muzyczne.  Nie zabrakło również pokazów gastronomicznych, tj. jedzenia bigosu na czas i jak sami możecie się domyśleć, było  bardzo wesoło, a salę wypełnił zapach   młodych talentów.

Niemniej najlepsze wciąż przed nami! Finał szkolnego „Mam Talent” odbędzie się w Elektryku już w środę, 21 marca! Będziemy świadkami nieprzewidywalnego wyścigu po nagrodę pierwszego takiego wydarzenia w historii naszej szkoły. Myślę, że warto to zobaczyć i pokibicować swoim faworytom.

Wszystkim artystom życzymy powodzenia.

 

{gallery}mamtalent{/gallery}

 

Patryk Bąk

Poprawiony: poniedziałek, 12 marca 2012 13:14
 
MRM wybory PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 marca 2012 09:49

 


13 marca 2012r.

WYBORY

do

Młodzieżowej Rady Miasta

Gorzowa Wielkopolskiego

 

W związku z podjęciem na wniosek szkół Uchwały nr XXIV/250/2012 Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 25 stycznia 2012r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta uchwalono 13 marca 2012r. dniem wyborów  do MRM w gorzowskich szkołach ponadgimnazjalnych.

Czterech przedstawicieli Zespołu Szkół Elektrycznych ubiega się o dwa dostępne mandaty „młodzieżowego” radnego. Kandydatami są: Agnieszka Pulkowska (2Td), Tomasz Kulczycki (2Tb), Jan Wieczór (3Td) i Mateusz Chowański (3Td).

Młodzieżowa Rada Miasta Gorzowa Wielkopolskiego składać  się będzie maksymalnie z 34 radnych, wybieranych w wyborach bezpośrednich i tajnych. Ma pełnić funkcję organu o charakterze konsultacyjnym  w sprawach dotyczących  gorzowskiej młodzieży.

Powołując się na wypowiedź jednego z naszych kandydatów, MRM to dla nich „fabryka pomysłów, dzięki której spróbują zmienić Gorzów w miasto aktywne i atrakcyjne dla nas wszystkich”.

Trwa oficjalna kampania wyborcza, a na wyniki wyborów poczekamy do 14 marca.

 

Poprawiony: piątek, 09 marca 2012 10:21
 
«pierwszapoprzednia191192193194195196197198199200następnaostatnia»

Strona 196 z 201
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.