Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Rok szkolny 2019/2020

Zmiana zachowań i kształtowanie pozytywnych nawyków jest procesem długotrwałym i wymagającym wielokierunkowej edukacji. Obowiązek ten spoczywa dziś głównie na szkołach. Jedną z najstarszych i najbardziej zaangażowanych w działalność prozdrowotną instytucji wspomagających szkoły w tym zakresie jest Polski Czerwony Krzyż.

W czwartek 12 grudnia odbył się w naszej szkole etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, której organizatorem jest w/w instytucja.

Uczestnicy Olimpiady musieli rozwiązać test dotyczący prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii oraz promocji zdrowego stylu życia.

W I kategorii szkół podstawowych zwyciężył Krzysztof Pilarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 21. W II kategorii szkół średnich zwyciężyła Maja Stępień z II Liceum Ogólnokształcącego. Uczestnikiem naszej szkoły był Adrian Goral, który zdobył VI miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach. 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.