Elektryk pomaga!

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem.
W piątek 13 grudnia 2019 roku dzieci uczęszczające do świetlicy "Szczęśliwa 12" przy ul. Grobla 68a, otrzymały paczki świąteczne ufundowane przez uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych. Udało się zgromadzić prezenty, które podopieczni świetlicy wymarzyli sobie w listach do Świętego Mikołaja. Dodatkowo otrzymały słodycze podarowane przez PCK.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc wychowawcom i nauczycielom, którzy wsparli Naszą akcję. Spełnienie życzeń dzieci było możliwe w szczególności, dzięki wsparciu uczniów Naszej Szkoły. Liczy się każdy przysłowiowy "grosz" przekazany w szczytnym celu.
Wyrazy wdzięczności kierujemy także do uczniów, którzy bezpośrednio uczestniczyli w Akcji Mikołajkowej, gdyż poświęcili swój czas, aby pomóc potrzebującym. A wspólne kolędowanie pozwoliło przełamać nieśmiałość dzieci.
Dziękujemy za wrażliwość serc, gdyż uśmiech dziecka jest bezcenny.
Organizatorzy:
Samorząd Uczniowski
Przysiecka Katarzyna
Malinowska Ewa


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.