Warsztaty FRIS
Rok szkolny 2019/2020

6 grudnia we współpracy z Fundacją Czysta Woda, Pracowniami Inaczej i Wydziałem Edukacji zorganizowano warsztaty FRIS dla uczniów, nauczycieli i dyrektorów gorzowskich szkół średnich. Nasza szkoła miała przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym i wartościowym spotkaniu.

Warsztaty poprowadziły trzy certyfikowane trenerki: Joanna Neczajewska (Gorzów Wlkp.), Dagmara Podraża - Olech (Koszalin) i Katarzyna Czajkowska (Poznań).

FRIS® to nowe narzędzie rozwojowe, które wyjaśnia różnice w sposobach myślenia i działania.

Zajęcia miały na celu zwiększyć efektywność pracy z klasą, właściwie diagnozując swoich uczniów i wykorzystując tę wiedzę na przykład podczas planowania pracy w grupie. Może mieć to także zastosowanie w relacjach: dyrektor szkoły – nauczyciel.

Serdecznie dziękujemy uczniom i prowadzącym za ogromne zaangażowanie, natomiast organizatorom za możliwość udziału w tak atrakcyjnym spotkaniu.Fot. Aleksandr Poltava

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.