I o to chodzi - by być WIELKIM i pomagać MAŁYM
Rok szkolny 2019/2020


Uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że los potrzebujących zwierząt nie jest im obojętny. Zbiórka darów dla schroniska Azorki z Gorzowa Wielkopolskiego jest tego najlepszym przykładem.

Udało się nam zakupić suchą karmę, puszki, przekąski oraz dostarczyć kołdrę i poduszki.

Wszystkim ofiarodawcom za ogromne serce, zaangażowanie i pomoc bezdomnym zwierzętom  serdecznie dziękujemy! Pamiętajmy, że zwierzakom możemy pomagać przez cały rok. Schronisko przyjmuje  nawet najmniejsze dary. Nastawmy się na pomaganie, razem możemy więcej i pamiętajmy, że dobro wraca.

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.