Mamy tytuł Mistrza Gorzowa!
Rok szkolny 2019/2020

W dniach od 17 lutego do 5 marca odbyły się w Gorzowie Mistrzostwa Szkół Średnich w koszykówce. Zespół z naszej szkoły spisał się bardzo dobrze pokonując kolejno zespoły: Gastronomika, Mechanika, 2LO, 1LO, Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych. W finale spotkaliśmy się z Zespołem Szkół Chemicznych, z którym po wyrównanym meczu wygraliśmy jednym punktem. Tym samym zdobyliśmy tytuł Mistrza Gorzowa. Zespół Elektryka wystąpił w składzie: Maciej Mazurek kl. 3Tc, Jakub Czapski kl.3Tc, Marcin Mróz kl.4Tf, Kamil Kotarski kl. 2Te, Grzegorz Kaczmarek kl. 1Tf4, Dawid Bury kl.1Tf4, Jakub Kęsik kl. 1Tg4, Paweł Wróbel kl. 1Tg5, Michał Olszowy kl. 4Tb, Michał Kakowski kl. 4Tf, Bartłomiej Wojciechowski kl. 3Ta, Jan Ancuta kl. 2Te, Maciej Jastrzębski kl. 1Tf4

Podopiecznym Pana Jacka Gołębiowskiego dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.