Komunikat Dyrektora Szkoły
Rok szkolny 2019/2020

Komunikat Dyrektora Szkoły


w związku z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w szkołach i placówkach oświatowych, informuję o czasowym zawieszeniu zajęć od 12 do 25 marca 2020 r. w Zespole Szkół Elektrycznych.


Uczniowie klasy 3TE (technik teleinformatyk, technik mechatronik) w związku z najnowszym komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Lubuskiego Kuratora Oświaty, przerywa się również miesięczne praktyki zawodowe w zakładach pracy od 16 marca br.

Praktyki zawodowe będą wznowione z chwilą rozpoczęcia zajęć edukacyjnych.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.