Sukces wynalazców Elektryka
Rok szkolny 2019/2020

Zgodnie z rozporządzenie MEN z dnia 25.03.2020 poz. 530  z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, odbyły się tylko dwa etapy XLVI Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B - Wynalazczość: szkolny i okręgowy.  Etap szkolny 9 III 2020r.  wyłonił 3 osobową reprezentację Elektryka na zawody okręgowe, które miały odbyć się w Zielonej Górze 27 III 2020r.  Po zmianie regulaminu olimpiady etap okręgowy odbył się za pośrednictwem platformy E-learningowej 27 i 28 IV 2020r. Uczestnicy odpowiadali na 40 pytań testowych i 2 zadania (z zakresu prawa własności przemysłowej i historii wynalazków). Czas trwania etapu wynosił 50 minut.  Nasi reprezentanci Jakub Pawłowski z 3Tb, Dawid Hajduk oraz Kacper Snopek obaj z 2Tc w eliminacjach okręgowych Lubuskie - Północne zajęli ex aequo 3 pierwsze miejsca uzyskując po 51 pkt na 60 możliwych do zdobycia. Drużynowo Elektryk po raz kolejny deklasuje rywali zajmując 1 miejsce.

Cała trójka uzyskała tytuł laureata okręgowego olimpiady oraz tytuł FINALISTY OLIMPIADY.

Cała grupa była przygotowywana do olimpiady przez mgr inż. Ryszarda Miąsko 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.