Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół Elektrycznych w czasie epidemii


Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół Elektrycznych
w czasie epidemii

podstawa: Wytyczne GIS, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej, Rozporządzenie MENiS z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2002r. poz. 1166, z późn. Zm.)

Zaleca się przebywanie na terenie szkoły w maseczkach ochronnych, lub przyłbicach, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, zwłaszcza w czasie przerw lekcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ciągów komunikacyjnych   ( schody, korytarze i inne skupiska i zagęszczenia osób)


Pełna treść procedur: pobierz

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.