mLegitymacja

W celu uzyskania dostępu do mLegitymacji wymagana jest instalacja aplikacji mObywatel z Sklepu Play lub App Store w zależności od tego jaki system jest w telefonie.


1. Instrukcja instalacji mLegitymacji dla ucznia

artykuł: mLegitymacja szkolna akcja - realizacja


UWAGA!!! W przypadku zmiany telefonu, usunięciu aplikacji mObywatel, zapomnieniu hasła do aplikacji lub wyczyszczeniu pamięci podręcznej aplikacji mObywatel użytkownik traci dostęp do mLegitymacji i trzeba wygenerować nowy kod QR (Kod aktywacyjny mLegitymacji jest jednorazowy).


W sytuacji jeżeli dane z mlegitymacji nie zgadzają się lub utracono dostęp do mLegitymaci, uczeń powinien wysłać wiadomość e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z następującymi informacjami: imię i nazwisko, klasa, informacja o błędzie/ utraceniu mlegitymacji + zdjęcie papierowej wersji legitymacji - przodu ze zdjęciem i numerem legitymacji lub podać w mailu numer legitymacji.

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.