Spotkanie z autorem w czasach zarazy

Po co nam wyobraźnia? Czy warto ją rozwijać? Jak wykorzystać kreatywność w codziennym działaniu? Czy można spełniać marzenia? Wierzymy, że czytanie książek jest doskonałym motorem do rozwoju wyobraźni. Czytając fantastykę uczymy się stawiać śmiałe tezy, wybiegać w przyszłość. Wyjątkową okazję do udziału w spotkaniu autorskim Pawła Kopijera mieli uczniowie klas 2dT5 oraz 1 Ta.

Paweł Kopijer jest autorem powieści fantastycznych pt. „Mrok we krwi” oraz „Czempion Semaela”, będących częścią trylogii Kroniki Dwuświata.

29 września 2020 roku odbyła się  telekonferencja z pisarzem Pawłem Kopijerem. Spotkanie online było odpowiedzią na potrzeby czytelników w czasie obostrzeń sanitarnych, kiedy zaproszenie autora książek do szkoły w innej formie byłoby utrudnione.

Spotkanie zostało zorganizowane dzięki współpracy biblioteki szkolnej z Dyskusyjnym Klubem Książki przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp.


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.