progeCAD.pl banner
Turniej CS: GO

Oznajmujemy ze nasza drużyna szkolna z CS:GO zapisała się na turniej online, który odbędzie się w grudniu tego roku. Turniej jest bardzo ważny ponieważ są to finały sezonu 2019/2020. Przypominamy że nasza drużyna w listopadzie ubiegłego roku stanęła na podium ze zdobyciem drugiego miejsca w Kaliszu. Nazwa organizacji to SUPERGAME ESPORT.

Poniżej ukazujemy skład drużyny „Elektyk CS:GO”

-Mateusz "mORAS" Morawski 

-Michał "oshi" Matkowski

-Jakub "qb3K" Gubar

-Oliwier "sw1z" Janus

-Dawid "Hilles" Grube

Dziękujemy i do zobaczenia!


Oznajmujemy ze nasza drużyna szkolna z CS:GO zapisała się na turniej online, który odbędzie się w grudniu tego roku. Turniej jest bardzo ważny ponieważ są to finały sezonu 2019/2020. Przypominamy że nasza drużyna w listopadzie ubiegłego roku stanęła na podium ze zdobyciem drugiego miejsca w Kaliszu. Nazwa organizacji to SUPERGAME ESPORT. Poniżej ukazujemy skład drużyny „Elektyk CS:GO” -Mateusz "mORAS" Morawski -Michał "oshi" Matkowski -Jakub "qb3K" Gubar -Oliwier "sw1z" Janus -Dawid "Hilles" Grube Dziękujemy i do zobaczenia!
 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.