progeCAD.pl banner
Komputerowy prezent na Mikołaja

Zespół Szkół Elektrycznych, 7 grudnia br. wzbogacił się o 97 stacjonarnych komputerów, które zostały przekazane osobiście przez Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego, Wiceprezydent Małgorzatę Domagałę oraz Dyrektora Wydziału Edukacji Renatę Pliżgę  i pracowników wydziału.O komputery zabiegały władze miasta w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Sprzęt komputerowy został sfinansowany przy wsparciu środków unijnych w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”.   - Pozyskane komputery zostaną przeznaczone do nauki zdalnej, a po powrocie uczniów do nauczania stacjonarnego będą służyły do realizacji zajęć z przedmiotów informatycznych i programistycznych – tłumaczy Stanisław Jodko, Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych. Przekazanie sprzętu było także okazją do spotkania oraz rozmowy władz miasta z dyrektorem i kadrą kierowniczą ZSE na temat przebiegu nauki zdalnej, pojawiających się  problemów, a także wdrażanych rozwiązań m.in. w zakresie uruchomienia stacjonarnych zajęć praktycznych w pracowniach i laboratoriach szkoły.   Rozmawiano także o wsparciu pedagogiczno-psychologicznym uczniów, którzy tego potrzebują. Na zakończenie prezydent Jacek Wójcicki wraz z pozostałymi gośćmi miał możliwość obserwowania zajęć zdalnych prowadzonych przez nauczycieli w ZSE.

Krystyna Leśko

Anna Zaleska

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.