progeCAD.pl banner
Porzuć nałogi wrzuć na zdrowie
Rok szkolny 2020/2021

Zespół Szkół Elektrycznych uzyskał dofinansowanie w ramach walki z nałogami wśród młodzieży szkolnej. Miasto Gorzów przeznaczyło 15 420 zł na zupełnie nowy sprzęt i realizację celu. W związku z powrotem uczniów z dniem 30 listopada 2020 roku na zajęcia praktyczne przy ul. Grobla, nadażyła się okazja by młodzież ZSE z uwagi na bezpośrednią bliskość obiektów sportowych i sal praktycznych wzięła udział w miastowym projekcie. Uczniowie rywalizowali w trzech dyscyplinach siłowych.

Były to: przysiad ze sztangą, „martwy ciąg” oraz wyciskanie sztangi na ławce płaskiej. Bezpośrednią asystę sprawował nauczyciel W-F z 15 letnim doświadczeniem w dźwiganiu ciężarów.

Dla uczniów zostały zorganizowane wykłady mające na celu zwiększenie ich świadomości względem nałogów, korzyści płynących z uprawiania aktywności fizycznej, a także przeprowadzenie wykładu metodycznego w zakresie sportów siłowych.

Uczestnicy happeningu przerzucili łącznie 7365 kilogramów!!!


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.