progeCAD.pl banner
Rowerowa Stolica Polski
Rok szkolny 2020/2021

Od 1 do 30 czerwca, Gorzów Wlkp jak wiele innych miast w Polsce, po raz kolejny walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Łatwo nie jest, ale możesz pomóc miastu w zdobyciu trofeum i jednocześnie możesz zdobyć nagrody indywidualne za przejechane kilometry na rowerze w miesiącu czerwcu.


Brązowy medal jest przewidziany dla każdego , Kto przejedzie rowerem przynajmniej 250 km, do końca czerwca. Srebrny medal należy się tym podróżującym rowerem, którzy przejechali co najmniej 500 km.  Za „tysiąc” kilometrów i więcej otrzymasz złoty medal.

Ze szczegółami dotyczącymi nagród można się zapoznać pod linkiem:
https://www.facebook.com/rowerowygorzow/posts/3998764516897263

Dołącz do Zespołu Szkół Elektrycznych w „apce” Aktywne Miasta i zbieraj punkty dla Gorzowa Wlkp. Wygrajmy rywalizację wśród gorzowskich szkół.


Zdobądź swój medal, tak jak ja swój wykręciłem rok temu, zapraszam do zdrowej rywalizacji i promowania zdrowego trybu życia, Piotr Winiarski.


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.