progeCAD.pl banner
Konsultacje Nowego Stypendium Premiera
Rok szkolny 2020/2021

14 czerwca 2021r. uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych: Małgorzata Jastrzębska z klasy 2CT5,Paweł Kuna z klasy 2CT5, Kacper Snopek z klasy 3TC, Dawid Hajduk z klasy 3TC oraz Adrian Goral z klasy 3TD, brali udział w Konsultacjach Nowego Stypendium Premiera.

Spotkanie odbyło się online i zostało podzielone na trzy części. W pierwszej kolejności odbyło się spotkanie uczniów z Panem Piotrem Mazurkiem - Pełnomocnikiem Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, a także Panią Justyną Orłowską - Pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech.

Później, w drugiej części, około czterystu uczestników spotkania zostało podzielonych na 3-4-osobowe grupy, w których uczniowie wypełniali wspólnie ankiety i dzielili się między sobą propozycjami zmian zasad przyznawania stypendium.

Na koniec spotkania, część grup mogła w szerokim gronie przedstawić efekty swojej pracy.


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.