progeCAD.pl banner
Nasi Energetycy znów wśród najlepszych
Rok szkolny 2020/2021

Intensywne i szybkie, bo zaledwie tygodniowe przygotowania i uczniowie naszego Technikum w Zawodzie Technik Energetyk wystartowali  15.06.21r. o godzinie 11:00 w konkursie organizowanym przez PGE Energia Ciepła S.A. i spółki zależne o nazwie „I Szkolny Energetyczny Challenge”. Wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla szkół, z którymi współpracuje PGE czyli m.in. naszego gorzowskiego „Elektryka”.

W rywalizacji wzięło udział 18 drużyn z całej Polski, z czego dwie z naszej szkoły. Po bardzo emocjonującej walce, pełnej rotacji i przetasowań w tabeli wyników, ostatecznie jeden z naszych zespołów w składzie: Jakub Ciesielski, Jakub Białczak, Mateusz Głąb, Przemysław Litkowiec (klasa 2GT4) zdobył pierwsze miejsce i bardzo atrakcyjne nagrody. Druga z drużyn w składzie: Michał Olbryś, Filip Kozikowski, Jakub Krawiec, Bartłomiej Suterski (klasa 2GT5) uplasowała się na piątej pozycji.

Za chwilę wakacje, ale jak widać, niektórzy uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych umilą je sobie sukcesami i nagrodami.

Uczniom obu drużyn gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.