progeCAD.pl banner
Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gorzowa
Rok szkolny 2020/2021

Po raz kolejny  Prezydent Miasta Gorzowa przyznał stypendia naukowe i artystyczne najzdolniejszym uczniom gorzowskich szkół.  22 czerwca br. w Filharmonii Gorzowskiej władze miasta wręczyły stypendia 88 uczniom, którzy wykazali się wyjątkowymi zdolnościami w roku szkolnym 2020/2021.

Stypendia zostały przyznane uczniom, którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali wybitne osiągnięcia i z sukcesem reprezentowali  miasto i szkoły w olimpiadach, konkursach przedmiotowych oraz artystycznych. Decyzję w sprawie stypendiów, prezydent podjął na podstawie rekomendacji komisji do spraw stypendiów naukowych i artystycznych.

Wśród  najzdolniejszych uczniów Gorzowa znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych tj. Dawid Hajduk  i Kacper Snopek z klasy 3Tc, którzy otrzymali stypendium naukowe I stopnia oraz Michał Piekutowski z klasy 3Td, jak również Wiktoria Masiukiewicz, Konrad Meling i Jakub Pawłowski  tegoroczni absolwenci ZSE z klasy 4Tb, którzy otrzymali stypendium naukowe II stopnia.

W uroczystości, uczestniczyli - prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki i jego zastępca Małgorzata Domagała, gorzowskie radne Halina Kunicka i Grażyna Wojciechowska, dyrektor wydziału edukacji Renata Pliżga, dyrektorzy szkół, nauczyciele i przede wszystkim uczniowie gorzowskich szkół – stypendyści oraz ich koleżanki i koledzy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom miasta Gorzowa, a przede wszystkim naszym uczniom dziękujemy, że w ten sposób przyczynili się do promocji naszej szkoły. Dziękujmy również nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uczniów do osiągnięcia sukcesu.
 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.