progeCAD.pl banner
Kiermasz książek
Rok szkolny 2021/2022


Drugoklasisto! Sprzedaj książki pierwszakowi! Szkolny kiermasz podręczników używanych jako co roku w holu szkoły przy ul. Dąbrowskiego 33 już 7 września (wtorek) podczas długiej przerwy. Zapraszamy!

Od 7 do 10 września 2021 r. podczas długiej przerwy w holu Zespołu Szkół Elektrycznych odbędzie się doroczny KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW. Zainteresowani uczniowie mogą sprzedać książki z poprzedniego roku szkolnego swoim młodszym kolegom i koleżankom. Kiermasz jest świetną okazją do zakupu potrzebnych podręczników. Biblioteka szkolna udostępnia w tym dniu stoliki oraz tablicę ogłoszeń, na której można zamieścić informacje dotyczące kupna bądź sprzedaży podręczników szkolnych.

Kiermasz będzie trwał trzy dni według następującego planu:

7 września (wtorek) – sprzedaż podręczników do klasy I

8 września (środa) – sprzedaż podręczników do klasy II

9 września (czwartek) – sprzedaż podręczników do klasy III

 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.