progeCAD.pl banner
OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
Rok szkolny 2021/2022

Jak co roku, wszyscy uczniowie , nauczyciele i pracownicy szkoły czekali na to święto. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że oprócz kwiatów i życzeń dla pedagogów uczniowie liczą na to, że ten dzień będzie dla nich wolnym od zajęć edukacyjnych- tak się stało i w tym roku.
Grono pedagogiczne wzięło udział w radzie pedagogicznej, na której dyrekcja uhonorowała tych nauczycieli, którzy w szczególny sposób wykazali się zaangażowaniem w swojej pracy pedagogicznej. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego.

WSZYSCY SOBIE ŻYCZMY, NIE TYLKO Z OKAZJI OBCHODÓW DNIA EDUKACJI NARODOWEJ, WYTRWAŁOŚCI, ŻYCZLIWOŚCI I OCZYWIŚCIE ZDROWIA.


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.