Stanęli w szranki XLV OOWEiE
Rok szkolny 2021/2022

04 lutego 2022 r. silna reprezentacja naszej szkoły zarejestrowała się w Krakowie na Akademii Górniczo – Hutniczej, gdzie odbyła się uwzględniona w rejestrze olimpiad Ministerstwa Edukacji i Nauki część A (pisemna) II etapu XLV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Był to  II ogólnopolski etap i uczestniczyło ponad 400 uczniów z całej Polski. W każdej z siedmiu grup tematycznych znalazło się po 2 uczniów reprezentujących gorzowski Elektryk.

Aktualnie z wypiekami na twarzach czekamy na oficjalne wyniki rozgrywek. Nadmieńmy, że wstępne wyniki są obiecujące.

Za dostarczenie wielu pozytywnych emocji dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w etapie szkolnym oraz w eliminacjach ogólnopolskich w Krakowie. Gratulujemy zaangażowania w jak najlepsze przygotowanie do OOWEiE, a tym samym godne reprezentowanie siebie oraz Zespołu Szkół Elektrycznych.

Tym najlepszym, którzy zakwalifikują się do finału OOWEiE życzymy powodzenia w finałowych etapach olimpiady oraz wytrwałości w dalszych przygotowaniach.

 mgr inż. Mikołaj Gierłowski

mgr inż. Grzegorz Remiszewski


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.