Finał XLV OOWEE
Rok szkolny 2021/2022

Z dumą zawiadamiamy, że uczniowie gorzowskiego "Elektryka" nie ustępują  czołowych miejsc uczniom z całej Polski. Pięciu reprezentantów Zespołu Szkół Elektrycznych oraz zostało finalistami i laureatami  XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Kacper Snopek zajął I miejsce w Polsce w grupie automatycznej i uzyskał tytuł laureata.

Wysoki poziom utrzymał finalista Damian Wagiła zajmując VII miejsce w grupie informatycznej. Na liście finalistów zapisali się wśród mechatroników Michał Błotniak (VII miejsce) i Bartosz Wielgus (XIII miejsce) oraz Bartosz Miś (XII miejsce) w grupie elektroniki medycznej.

Przez cały piątek, 25 lutego 2022r. najlepsi uczniowie z całej Polski wytężali swoje umysły i zdalnie, za pomoc platformy MS Teams, odpowiadali na pytania komisji finałowej. Ich zdolności zostały docenione, politechniki na nich czekają. Gratulujemy !!mgr inż. Mikołaj Gierłowski


 
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.