Solidarni z Ukrainą
Rok szkolny 2021/2022

Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych przystąpili do działania. Z dużą odpowiedzialnością podeszli do sprawy zbierania darów dla potrzebujących, którzy zostali dotknięci skutkami działań wojennych między Rosją a Ukrainą. Zbiórka potrzebnych rzeczy odbywała się w bibliotece szkolnej. Najczęściej przynoszono środki opatrunkowe i leki, koce, śpiwory, żywność z długim terminem ważności, latarki, baterie, woda butelkowana, środki higieny osobistej. Ilość darów przerosła nasze oczekiwania. Dary 11 marca 2022 r. zostały przekazane do PCK.
Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie i sprawną współpracę.

 
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.