progeCAD.pl banner
Energetycy w natarciu…
Rok szkolny 2021/2022

W tym roku odbyła się 3. edycja Konkursu Wiedzy o Energetyce. Z całej Polski udział wzięło ponad 250 uczniów, a najlepsi zostali zaproszeni do wykonania projektu w ramach zadania finałowego. Do tego etapu przejść mogło maksymalnie dwóch uczniów z jednej szkoły.

Gorzowski „Elektryk” w poniedziałek 11.04.2022r. reprezentował uczeń Michał Olbryś z klasy 3GT5, który miał nie lada wyzwanie, gdyż na finał w Warszawie wyjeżdżał wraz z opiekunem bardzo wczesnym rankiem. Jak sam mówił, udało Mu się przespać 1,5 godziny, a w podróży nie potrafi się zdrzemnąć. Na miejscu  okazało się, że zmęczenie daje się nieco we znaki, ale mimo tego obronił swój projekt i uzyskał tytuł finalisty, czego gratulujemy.


Więcej informacji, oraz zdjęcia na stronie:

https://www.kne.pw.edu.pl

mgr inż. Konrad Szczypiór

 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.