FILMOWA LEKCJA
Rok szkolny 2021/2022

Uczniowie klas 1Ta i 3bT5 22 kwietnia wzięli udział w FILMOWEJ LEKCJI organizowanej przez Miejski Ośrodek Sztuki w ramach INTERDYSCYPLINARNEJ AKADEMII AUDIOWIZUALNEJ.

Wspólne obejrzeli film pt.: „Sokół z masłem orzechowym”, następnie wzięli udział w warsztatach, podczas których mieli okazję wyrazić swoje zdanie na temat problematyki filmu. Warsztaty prowadziła Iwona Bartnicka- filmoznawca. Uczniowie zaangażowani byli w różnego rodzaju ćwiczenia i zadania mające na celu otworzenie się na otaczającą rzeczywistość i problemy z jakimi borykają się osoby dotknięte zespołem Downa.

Wszyscy z dużym zaangażowaniem brali udział w dyskusjach, to szalenie istotne i budujące, że młodzież ma w sobie pokłady empatii. Oby nigdy tego nie zatracili!!!!!!


E. Fudała

 
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.