progeCAD.pl banner
POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2022
Rok szkolny 2021/2022

„Wolność to także i odporność serc
By na złą drogę nie próbować zejść.
Bo są i tacy, którzy w wolności cud
Potrafią wmieszać swoich sprawek bród.

A wolność - to królestwo dobrych słów,
mądrych myśli, pięknych snów,
to wiara w ludzi.”

Recytacją utworu Marka Grechuty,  Gracjan Antonowicz z klasy 2 TD, rozpoczął uroczystość pożegnania najstarszych klas Zespołu Szkół Elektrycznych. Akompaniament Jakuba Studenckiego wprowadził wszystkich uczestników w nastrój lekkiej zadumy nad wydarzeniami ostatnich miesięcy. A czasy to niełatwe, o czym na samym wstępie wspomnieli prowadzący galę: pani Ewa Pańczyk i Daniel Szulc z klasy 3TG4.

Wydarzenie to niezwykłe, bowiem po ponad dwóch latach pandemii, mogliśmy spotkać się, by wyrazić swoja wdzięczność za cztery lata edukacji. Słowa podziękowania w imieniu maturzystów wygłosił Dawid Hajduk z klasy IVTC, a absolwentów w imieniu społeczności uczniowskiej pożegnali Kacper Woźniak i Norbert Piwowarczyk, uczniowie klasy IIITC4. Uroczystość swoimi przemowami uświetnili wicedyrektor Artur Karasiński i wicedyrektor Krystyna Leśko, która odczytała list Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Jacka Wójcickiego.

Absolutorium, wieńczące IV etap edukacji naszych uczniów, było  doskonałą okazja, by wyróżnić najlepszych absolwentów Zespołu Szkół Elektrycznych.  To zacne grono reprezentowali uczniowie, którzy rzetelną nauką wypracowali  imponujące średnie z całego cyklu kształcenia, jak i Ci, którzy niejednokrotnie reprezentowali naszą szkołę w olimpiadach i konkursach. Należą do nich:
Kacper Snopek   z klasy IV TC ze średnią 5,8 - Laureat XLVI Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości z roku 2020. Zdobywca drugiego miejsca i tytułu laureata w finale XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej z 2021 roku. W tym samym okresie został również laureatem XLVII Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Dawid Hajduk z klasy IV TC – średnia 5,8 - Laureat XLVI Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości z roku 2022 oraz XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, w której w  2021 roku zdobył trzecie miejsce
Adrian Goral z klasy IV TD – średnia 5,53
Kamil Troczewski z klasy IV TD – średnia 5,34
Szymon Wożniak z klasy IV TA – średnia 5,0
Mateusz Marzec z klasy IV TG – średnia 5,0
Paulina Sztama z klasy IV TG – średnia 4,87
Patryk Sujewicz z klasy IVTE – średnia 4,80
Paweł Szymaniak z klasy IVTG – średnia 4,77

Michał Piekutowski z klasy IV TD – średnia 4,76 - Finalista XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej (OOWEE) – 2021 r.
Mateusz Wojtaszka z klasy IV TB – średnia 4,76
Sebastian Nachowiak z klasy IV TC – średnia 4,75
Damian Wagiła z klasy IV TD – średnia 4,66 -
podwójny Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w latach  2020, 2022.
W rankingach najlepszych szkół znajdujemy się dzięki sukcesom naukowym, ale to dzięki wygranym  naszych sportowców, zdobywamy sławę wśród uczniów gorzowskich szkół średnich. Przez cztery lata edukacji gorzowski Elektryk godnie reprezentowali:
Jakub Olejniczak z klasy IV TC
Adrian Goral z klasy IV TD
Kamil Kotarski  z klasy IV TE
Jan Ancuta z klasy IV TE
Dawid Kędzierski z IVTE 
Kacper Popiel z klasy IV TD

Uroczystość pożegnania absolwentów szkoły swoim występem uświetnił szkolny zespół muzyczny „Pod napięciem”, a słodkim poczęstunkiem abiturienci ugościli uczestników gali. Pamiątką tego spotkania było panoramiczne zdjęcie wykonane na boisku szkolnym.
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie w organizację gali, a Maturzystom życzymy połamania piór na zbliżających się egzaminach. Trzymamy kciuki!!!

Wychowawcy klas III-=FOTORELACJA=- 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.