progeCAD.pl banner
II miejsce w piłce siatkowej chłopców
Rok szkolny 2021/2022

25 kwietnia 2022 w nowo otwartej hali sportowej CEZiB przy ul. Warszawskiej odbyła się uroczystość wręczenia medali i pucharów w rozgrywkach siatkarskich chłopców. Po rozegraniu  meczy w grupie A i wyjściu z drugiego miejsca, w półfinale Elektryk pokonał zespól z II LO. W finale po zaciętym meczu ulegli w walce tylko drużynie z I LO. W sukcesie Zespołu Szkół Elektrycznych mieli swój udział następujący uczniowie: Olejniczak Jakub, Ślipek Daniel, Jastrzębski Maciej, Andrearczyk Kacper, Janiak Kacper, Tillmann Oskar, Burdziński Szymon, Piwkowski Zygfryd, Czarnecki Sebastian, Kwaśniewski Patryk, Staats Sebastian.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych rozgrywkach.

Opiekun: Katarzyna Przysiecka


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.