MARATON MATURALNY!!!
Rok szkolny 2021/2022

Blisko 290 tys. tegorocznych absolwentów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych II stopnia przystąpiło  do EGZAMINU MATURALNEGO z języka polskiego na poziomie podstawowym, matematyki i języka obcego.  Jak podaje Centralna Komisja Egzaminacyjna, najstarszy tegoroczny maturzysta urodził się w 1951 r., do egzaminu maturalnego przystępuje w wieku 71 lat.

W tej grupie są nasi absolwenci, którzy ze sporym entuzjazmem przemieszanym z lekkim niepokojem przystąpili do egzaminów. Emocji było sporo przy zajmowaniu miejsc w salach egzaminacyjnych, kodowaniu prac, czy wreszcie przy otwieraniu arkuszy i zapoznawaniu się z zadaniami….

Po zakończonych egzaminach zdecydowana większość zdających deklarowała, że „ nie taki diabeł straszny” i że zadania, z którymi musieli się zmierzyć nie były ponad ich siły.

Wierzymy, że tak faktycznie było, za wszystkich trzymamy kciuki  i z niecierpliwością czekamy na wyniki, które już niebawem, bo w lipcu;)


 
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.