progeCAD.pl banner
Transgraniczna innowacyjność
Rok szkolny 2021/2022

Dnia 19.05.2022 r. uczniowie klasy 2TC wraz z opiekunem panią Iwoną Ziembą mieli przyjemność uczestniczyć w konferencji zorganizowanej w Zachodniej Izbie Przemysłowo - Handlowej w Gorzowie Wlkp. Tematem spotkania była „Transgraniczna innowacyjność u progu rewolucji przemysłowej”. Jej celem była odpowiedź na kluczowe pytania związane z transformacją przedsiębiorstw w ramach Przemysłu 4.0 w kontekście polityki Unii Europejskiej związanej z Green Deal oraz zapowiedzią pakietu Fit for 55. Konferencję otworzyli prezes ZIPH - Jerzy Korolewicz oraz Gundolf Schulke - Dyrektor Naczelny IHK Ostbrandenburg z Frankfurtu nad Odrą. Obie instytucje od wielu lat ściśle współpracują w zakresie rozwoju gospodarczego firm na pograniczu polsko-niemieckim. Podczas konferencji miały także miejsce krótkie warsztaty dla uczniów naszej szkoły, które przygotowała Akademia im. Jakub z Paradyża w Gorzowie. Warsztaty odbyły się na powietrzu, a uczniowie z zainteresowaniem wzięli w nich aktywny udział.


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.