Rowerowa Stolica Polski
Rok szkolny 2021/2022

Od 1 do 30 czerwca, Gorzów Wlkp. jak wiele innych miast w Polsce, po raz kolejny walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Łatwo nie jest, ale możemy pomóc miastu jako społeczność szkolna w zdobyciu trofeum, czy też rozbudowie stacji naprawy rowerów. Jednocześnie warto pamiętać, że możemy zdobyć nagrody indywidualne za przejechane kilometry na rowerze.

W latach 2020-2021, brązowy medal był przewidziany dla każdego, Kto przejechał rowerem przynajmniej 250 km. Srebrny krążek należał się tym podróżującym rowerem, którzy przejechali co najmniej 500 km.  Za „tysiąc” kilometrów i więcej można było zdobyć  złoty medal.

Ze szczegółami dotyczącymi nagród można się zapoznać pod linkiem: https://www.facebook.com/rowerowygorzow.

Do wzięcia udziału, potrzebna jest dedykowana aplikacja, która potrzebna jest do zapisywania przejechanych kilometrów. Aplikacja nosi nazwę „Aktywne miasta” i jest dostępna w „sklepach” z oprogramowaniem.

Do spotkania na rowerowych trasach. Oby wiatr był po naszej stronie.


 
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.