progeCAD.pl banner
PRZEDSMAK WAKACJI W ELEKTRYKU
Rok szkolny 2021/2022

3 czerwca uczniowie klasy 1Tb pokonali szlak wodny ze Starego Dworku do Skwierzyny. Opiekunami grupy byli nauczyciele: Lidia Szczerbiak, Bolesław Palka oraz Dariusz Ciuksza. Spływ kajakowy rzeka Obra wcale nie należał do najłatwiejszych, tym bardziej ze rzeka ma liczne przeszkody, a niektórzy siedzieli w kajaku po raz pierwszy. Jednak wszyscy podołali trudom spływu. Uczniowie wykazali się wytrwałością (spływ trwał ponad 5 godzin), umiejętnością współpracy i wzajemna pomocą. Brudni i mokrzy, ale szczęśliwi wrócili na przystań.

Potem był już tylko czas na relaks: pieczenie kiełbasek, plazing i mecz siatkówki plażowej.

To był naprawdę udany dzień!


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.