Dzień sportu w Zespole Szkół Elektrycznych.
Rok szkolny 2021/2022

Dnia 11 czerwca zespół wychowania fizycznego zorganizował w naszej szkole coroczny Dzień Sportu!

Najbardziej nakręceni wystartowali w trasę rowerową. Oprócz nauczyciela ruszyli dwaj uczniowie Dmytro Havryliuk z klasy 1TF oraz Dawid Ławniczak z klasy 1TK. Na docenienie zasługuje fakt, że przejechali razem ponad 42 km, a trasa prowadziła z „Elektryka” przez Kłodawę do Santoczna, a z powrotem przez Wojcieszyce.

Po trzech godzinach jazdy, zadowoleni z siebie zastali pustkę na boisku, czyli okazali się najbardziej wytrwali.

Tymczasem rozgrywkach piłki nożnej brali udział uczniowie klas 1-3. Byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji między klasami. Zawodnicy przelali litry potu na boisku by zdominować drużyny przeciwne, ale jak to w sporcie bywa zwycięzca jest tylko jeden. W finale spotkały się klasy 1TA oraz 2TG. Rywalizację "Mundialico Electrico" wygrała klasa 2TG zdobywając tytuł mistrza ZSEl. Zwycięzcy będą nas reprezentowali w turnieju "Średniawka" organizowanym przez 2 LO w dniu 14.06.2022. Trzymamy kciuki. Jesteśmy pełni wiary, że wrócą z kolejnym trofeum!


Fotorelacja autorstwa Gracjana Antonowicza - FOTORELACJA 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.