Pierwsza Średniawka już na za nami
Rok szkolny 2021/2022

We wtorek, 14 czerwca na terenie IV Liceum Ogólnokształcącego odbyło się wydarzenie międzyszkolne mające na celu integrację gorzowskich szkół średnich. W rywalizacjach w piłce nożnej oraz teście wiedzy ogólnej „Jednej z pięciu” wzięło udział I, II, III oraz IV LO wraz z Zespołem Szkół Elektrycznych. Każda szkoła wykazała się ogromnych duchem walki, zapełniając wszystkie trybuny. Zwycięzcą w obu dyscyplinach zostało II Liceum Ogólnokształcące, którego drużynom gratulujemy! Chcemy serdecznie podziękować nauczycielom Elektryka, który ułożyli pytania ze swoich przedmiotów na konkurs wiedzy, Panu Dariuszowi Ciukszy za bezstronne i profesjonalne sędziowanie całego turnieju oraz naszym drużynom: piłkarskiej – za niezłomną walkę do samego końca i drużynie jednej z pięciu za wykazanie się niezwykłą wiedzą, zdobycie 3 miejsca w tej konkurencji i wielokrotne przełamanie stereotypu, jakoby Elektryk mniej skupiał się na wiedzy z przedmiotów przyrodniczych i humanistycznych. Kibicom z Elektryka dziękujemy za niesamowite zagrzewanie naszych zawodników do walki i tłumne przybycie.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Elektrycznych

Pełna fotorelacja w linku: bit.ly/sredniawka


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.