ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22
Rok szkolny 2021/2022

Za nami kolejny wspólny rok szkolny pełen pilnej i wytężonej pracy przeplatanej chwilami aktywności, radości i relaksu. Pora więc na małe podsumowanie.

24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym przy ul. Dąbrowskiego 33 i na sali gimnastycznej przy ul. Grobla 68A, w 3 turach, świadectwa promocyjne odebrało ponad 1000 uczniów, w tym 61 świadectwa z wyróżnieniem. Najlepszymi w technikum okazali się być w tym roku:

Małgorzata Jastrzębska – klasa 3TC5 – średnia 6,00

Paweł Karasiński – klasa 3TD4 – średnia 5,73

Oboje zostali wytypowani przez nowoutworzony Samorząd Uczniowski do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Trzymajmy za nich kciuki!

Najlepszym uczniem, i jednocześnie absolwentem, szkoły branżowej został:

Kacper Rojek – klasa 3BS4 – średnia 5,09

Klasami, które uzyskały najlepsze wyniki w nauce są:

2TP – wych. mgr Oksana Bednarz – średnia 4,32

3TP5 – wych. mgr inż. Grzegorz Remiszewski – średnia 4,03

1TB – wych. mgr Lidia Szczerbiak – średnia 4,01

Najwyższą frekwencją wykazały się klasy:

1TB – wych. mgr Lidia Szczerbiak – 88,95%

2TC – wych. mgr Karol Dębski – 87,92%

1TD – wych. mgr Iwona Drążewska – 87,76%

Nie samą nauką uczeń żyje... Cała społeczność uczniowska Elektryka stanęła na wysokości zadania z wielkim zapałem angażując się w akcje społeczne i wolontariackie, tj. Honorowe Oddawanie Krwi, Maraton Pisania Listów, zbiórki na rzecz PCK, WOŚP, Paczuszki dla Maluszka, uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy oraz schroniska dla zwierząt Młodolino.

Nasi uczniowie stawali też dzielnie w szranki i odnosili sukcesy podczas XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce, w turniejach siatkówki i koszykówki dla chłopców.

W ramach ukulturalniania i uwrażliwiania, nasza młodzież często gościła w Teatrze im. J. Osterwy  i w salach kinowych „Heliosa” i Miejskiego Ośrodka Sztuki.

Nie zabrakło też wycieczek klasowych do Szczecina, Poznania, Wrocławia i Dychowa oraz integracji klasowych nad jeziorem Długim i w dorzeczach rzeki Obry.

Życzymy udanych wakacji i sukcesów w przyszłym roku szkolnym!


FOTORELACJA: Zakończenie Roku Szkolnego 2021/22 - klasy 1 i 2

FOTORELACJA: Zakończenie Roku Szkolnego 2021/22 - klasy 3

FOTORELACJA: Zakończenie Roku Szkolnego 2021/22 - klasy 3 Szkoła Branżowa I stZa nami kolejny wspólny rok szkolny pełen pilnej i wytężonej pracy przeplatanej chwilami aktywności, radości i relaksu. Pora więc na małe podsumowanie.

24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym przy ul. Dąbrowskiego 33 i na sali gimnastycznej przy ul. Grobla 68A, w 3 turach, świadectwa promocyjne odebrało ponad 1000 uczniów, w tym 61 świadectwa z wyróżnieniem. Najlepszymi w technikum okazali się być w tym roku:

Małgorzata Jastrzębska – klasa 3TC5 – średnia 6,00

Paweł Karasiński – klasa 3TD4 – średnia 5,73

Oboje zostali wytypowani przez nowoutworzony Samorząd Uczniowski do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Trzymajmy za nich kciuki!

Najlepszym uczniem, i jednocześnie absolwentem, szkoły branżowej został:

Kacper Rojek – klasa 3BS4 – średnia 5,09

Klasami, które uzyskały najlepsze wyniki w nauce są:

2TP – wych. mgr Oksana Bednarz – średnia 4,32

3TP5 – wych. mgr inż. Grzegorz Remiszewski – średnia 4,03

1TB – wych. mgr Lidia Szczerbiak – średnia 4,01

Najwyższą frekwencją wykazały się klasy:

1TB – wych. mgr Lidia Szczerbiak – 88,95%

2TC – wych. mgr Karol Dębski – 87,92%

1TD – wych. mgr Iwona Drążewska – 87,76%

Nie samą nauką uczeń żyje... Cała społeczność uczniowska Elektryka stanęła na wysokości zadania z wielkim zapałem angażując się w akcje społeczne i wolontariackie, tj. Honorowe Odddawanie Krwi, Maraton Pisania Listów, zbiórki na rzecz PCK, WOŚP, Paczuszki dla Maluszka, uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy oraz schroniska dla zwierząt Młodolino.

Nasi uczniowie stawali też dzielnie w szranki i odnosili sukcesy podczas XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce, w turniejach siatkówki i koszykówki dla chłopców.

W ramach ukultuturalniania i uwrażliwiania, nasza młodzież często gościła w Teatrze im. J. Osterwy  i w salach kinowych „Heliosa” i Miejskiego Ośrodka Sztuki.

Nie zabrakło też wycieczek klasowych do Szczecina, Poznania, Wrocławia i Dychowa oraz integracji klasowych nad jeziorem Długim i w dorzeczach rzeki Obry.

Życzymy udanych wakacji i sukcesów w przyszłym roku szkolnym!

 
Copyright © 2024 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.