progeCAD.pl banner
ELEKTRYCZNY AUDIOBOOK
Rok szkolny 2022/2023

Jak to jest stworzyć coś z niczego? Dowiedzieli się uczniowie naszej szkoły zaangażowani w tworzenie słuchowiska. W tym roku na warsztat trafił Charles Dickens. Nieśmiertelna "Opowieść wigilijna" została ożywiona przez uczniów klas czwartych. W główną rolę Scrooge’a wcielił się Julian Cieśla z 4 TB4. W pozostałych rolach wystąpili uczniowie klasy 4 TC5 Małgorzata Jastrzębska, Paweł Kuna, Konrad Nowak, Jacek Kowalik. W roli Marleya wystąpił Gracjan Antonowicz. Słuchowisko współtworzyła również Laura Mokosa z klasy 4 TD5. Całość nagrał i opracował Mikołaj Kapciak z klasy 4 TA5. Scenariusz opracowała Karolina Horyszko. Słuchowisko jest sztuką, która jest warta kontynuacji. Wszyscy słuchamy audiobooków, podcastów utrzymanych w formule monologu lub dialogu. Słuchowisko ożywiają dźwięki towarzyszące akcji. Z resztą posłuchajcie sami i podzielcie się swoimi opiniami z naszym zespołem.

Link do AUDIOBUKA


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.