progeCAD.pl banner
Olimpiada wiedzy o prawie pracy
Rok szkolny 2022/2023

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”

Paulo Coelho

Takie działanie podjęli w grudniu 2022r. uczniowie naszej szkoły, biorąc udział w szkolnym etapie olimpiady „Wiedzy o prawie pracy”. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie klasy 3 TD: Gracjan Antonowicz i Jakub Cisowski. 23.02.2023r. reprezentowali naszą szkołę w Zielonej Górze w II etapie Olimpiady, gdzie zmierzyli się z pytaniami z zakresu prawa pracy i osiągnęli bardzo dobre wyniki potwierdzające zdobytą wiedzę o prawach pracowników i pracodawców, bezpieczeństwie w pracy, ochronie pracy młodocianych, uprawnieniach pracowników związanych z rodzicielstwem. Pierwszy raz wystartowaliśmy w Olimpiadzie organizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy ale mimo, że uczniowie nie zajęli pierwszych miejsc to zdobyli doświadczenie i motywację do udziału w kolejnej edycji Olimpiady w roku szkolnym 2023-2024.

Uczestnikom serdecznie gratuluję udziału i życzę wytrwałości w przygotowaniach do kolejnej edycji.

Anna Raczewska


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.