progeCAD.pl banner
DZIEŃ OTWARTY W ELEKTRYKU
Rok szkolny 2022/2023

15 kwietnia 2023 r. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim otworzył gościnnie swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

Całe wydarzenie rozpoczęło się wystąpieniem Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych mgr inż. Stanisława Jodko, który przywitał licznie zgromadzonych na sali gości i pokrótce przedstawił najważniejsze informacje o szkole. Następnie głos zabierali po kolei nauczyciele przedmiotów zawodowych, którzy z towarzyszeniem prezentacji multimedialnych, zaprezentowali liczne kierunki kształcenia, które znajdują się w naszej ofercie edukacyjnej w technikum i szkole branżowej:

mgr inż. Marek Genge – kierunek technik informatyk

mgr inż. Mikołaj Gierłowski – kierunki technik elektryk i elektryk

mgr inż. Krzysztof Ląd – kierunki technik automatyk i automatyk

mgr inż. Ryszard Miąsko – kierunki technik mechatronik i mechatronik

mgr inż. Grzegorz Remiszewski – kierunek technik programista

mgr inż. Marcin Stankowski – kierunek technik OZE

mgr inż. Waldemar Wieczorek – kierunki technik elektronik i elektronik

mgr inż. Patryk Mietliński – kierunek technik robotyk

Następnie ósmoklasiści wraz z opiekunami udali się, aby obejrzeć naszą szkołę, poznać jej infrastrukturę i topografię. Zwiedzając gabinety przy ulicy Dąbrowskiego 33 i pracownie przy ulicy Grobla 9, chętnie brali udział w przygotowanych pokazach oraz inicjowali i angażowali się w rozmowy z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Całość dopełniły działania Samorządu Uczniowskiego, który przygotował dla zwiedzających kody QR z potrzebnymi linkami, biuletyn z informacjami o życiu szkoły i drobne upominki w postaci przypinek... oraz służył pomocą w oprowadzaniu po budynkach i między nimi

Anna Inman - opiekun Samorządu Uczniowskiego


-=Galeria zdjęć=-


Prezentacje kierunków kształcenia:

1. Technik robotyk

2. Technik elektronik / Elektronik

3. Technik mechatronik / Mechatronik

4. Technik elektryk / Elektryk

5. Technik automatyk / Automatyk

6. Technik UiSEO (OZE)

7. Technik informatyk

8. Technik programista

 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.