progeCAD.pl banner
Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Rok szkolny 2022/2023

15 marca 2023 r. w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. odbyły się eliminacje okręgowe okręgu Lubuskie Północ. 3 miejsce i tytuł laureata okręgowego uzyskała Małgorzata Jastrzębska z kl. 4Tc5 technik automatyk. Pozostali reprezentanci zajęli odpowiednio następujące miejsca: Gracjan Sokołowski 4, a Maciej Błotniak 6- obaj z klasy 2Tk technik robotyk. Małgosia awansowała do finału ogólnopolskiego. 4.04 napisała test on-line z którego uzyskała powyżej 50% możliwych punktów do zdobycia i przeszła do etapu 2 finału ogólnopolskiego, który odbył się 14-15 kwietnia 2023 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku. Uczestnicy w ciągu 90 minut musieli rozwiązać pisemnie 4 zadania praktyczne dotyczące sporządzenia opisu projektu wynalazczego, wykazania praktycznych umiejętności stosowania przepisów, znajomości ważniejszych wynalazków i ich twórców. Małgosia uzyskała powyżej 40% możliwych do zdobycia punktów i otrzymała tytuł „Finalista Olimpiady”.

Opiekun mgr inż. Ryszard Miąsko


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.