progeCAD.pl banner
Młodzieżowa Rada Miasta
Rok szkolny 2011/2012

 

Przedstawiciele 14 gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym Bartłomiej Zakrzewski (4TB) i Tomasz Kulczycki (2TB) uczniowie naszej szkoły,  uczestniczyli w spotkaniu zamykającym inicjatorski etap powołania Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Spotkanie poprowadził Michał Jędrzejczak, który zapoznał uczniów i nauczycieli z poprawioną propozycją statutu oraz regulaminu wyborów, których poparcie zapowiedzieli wcześniej radni z Komisji Oświaty i Wychowania. Uczestnicy zatwierdzili wstępny terminarz  wyborczy, możliwy do zrealizowania przy uzyskaniu pozytywnej decyzji Rady Miasta o utworzeniu nowego organu,na którą czekamy do 25 stycznia br.

Wstępny termin wyborów w szkołach zaplanowany został na 9 lutego br. Wybrani otrzymają mandaty Radnych MRM i po złożeniu uroczystego ślubowania podczas pierwszej sesji rozpoczną działalność pierwszej kadencji.

 

Agnieszka Zatylna

 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.