progeCAD.pl banner
Euroelektra XIV Edycja
Rok szkolny 2011/2012

11 stycznia 2012 roku 3 uczniów naszej szkoły wzięło udział w II etapie (okręgowym) XIV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”, który od-był się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie.

 

Przedstawicielami grupy elektronicznej naszej szkoły byli uczniowie z klasy 4Tc: Łukasz Dziczkaniec oraz Daniel Pęczkowski, natomiast grupę teleinformatyczną reprezento-wał uczeń klasy 4Te: Damian Kamiński.
W każdej grupie uczniowie rozwiązywali 6 zadań obliczeniowych w ciągu 120minut

Wyniki II etapu poznamy 11 lutego. Trzymajmy kciuki za naszych olimpijczyków.

 

 

Tekst i zdjęcia: mgr inż. Mikołaj Gierłowski

 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.